Láska je krásna vec, pretože nikdy nevieš, do koho sa zamiluješ. Pokiaľ nemáš vážny vzťah a si single, môžeš sama spozorovať, že niekedy sú tvoje platonické lásky úplne odlišné. Minulý rok sa ti mohol páčiť čiernovlasý muž, ktorý bol športovec a miloval pohyb. No tento rok to môže byť muž, ktorý má svetlé vlasy, úplne iné vlastnosti, než ten predtým, je výborný plavec, no neznáša fitness centrum.

Nikto nemôže ovplyvniť to, kto sa do koho zamiluje, no medzi týmto dvoma znamenia rozhodne NIKDY nevzplanie láska. Zo začiatku to môže vyzerať na veľkú lásku, no po čase obaja zistia, že si nezvolili správne.

Škorpión

Chlap v znamení Škorpióna je veľmi mužný. Po všetkých stránkach, ktoré si so slušnou výchovou vieš predstaviť. V každom kolektíve je vodca a rád ľuďmi manipuluje. Je odvážny, zapojí sa do každej výzvy a rád balí ženy. Neznesie prehru a aj to, že mu nejaká žena nepodľahne. V posteli rád experimentuje, no cesta do jeho postele vedie cez jeho hlavu.

Je komplikovaný, preto uprednostňuje hlboké rozhovory, než tie plytké o počasí. Jeho detstvo bolo plné búrok, ktoré si zobral aj do dospelosti. Rodina, v ktorej vyrastal ho formovala, preto je teraz vo vzťahoch nestály a lásku neprejavuje navonok.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Žena v znamení Blížencov je nepoddajná a hravá. Nikdy nevieš, čo urobí a akú náladu bude mať o päť minút. Rada vtipkuje na úkor druhých, no keď si robí niekto žarty z nej, je rozčúlená. Miluje, ak si získa rešpekt a úctu u ľudí, ktorí sú okolo nej.

Túži po jemnom milovaní, ktoré bude naplnené láskou. Získa si ju ten muž, ktorý jej bude do ucha šepkať romantické slovíčka a zahrnie ju pozornosťou. Na prvý pohľad to znie ľahko, no na to, aby žena v znamení Blížencov podľahla, potrebuje poznať muža dokonale a musí byť romantik. Nebude sa báť preskúmať každý kút jeho duše, pretože mu bude dôverovať. Muži, ktorí sú namyslení ju nikdy nedostanú, pretože vie, že by si ju nevážili.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.