Vzrušenie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Naše telo je plné záhad a často je veľké tajomstvo v tom, ako dosiahnuť dokonalé vyvrcholenie. Každá žena túži po predohre so šťastným koncom. Podstatné však je, aby chlap vedel, na ktorých miestach začať. Toto je 5 miest na tele ženy, vďaka ktorým príde vzrušenie okamžite.

Ak raz zistíš, na ktorých miestach ťa partnerove bozky okamžite naštartujú, máš vyhraté.

Krk

Ak sa na ženskom tele nachádza jedna časť, ktorá dokáže privolať intenzívne zimomriavky, je to krk. Bozky, ktoré putujú na túto oblasť, dokážu spôsobiť neskutočné množstvo vzrušenia a rozkoše. Každá žena jednoducho miluje, keď ju muž bozkáva na krk.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Ušné lalôčiky

Uši tiež patria medzi citlivú časť tela, no dokážu spôsobiť poriadne vzrušenie. Muž, ktorý ti bozkáva ucho alebo ho jemne hryzie, začína dokonalú predohru, a teda je veľká pravdepodobnosť, že sa dostaví požadované vyvrcholenie.

Bozky na vnútorné stehná

Vzrušenie na dosah? Vnútorné stehná sú skvelým pomocníkom, keďže sa nachádzajú blízko ženského lona. Bozky v tejto oblasti dokážu zabezpečiť elektrizujúce napätie, no okrem iného nielen bozky, ale aj hladkanie či nežné dotyky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Prsia

Na ženskom tele sa nachádza veľa miest, ktoré sú citlivé, a patria k nim, samozrejme, aj bradavky. K zvýšeniu tvojej túžby dochádza aj tak, že im chlap venuje svoju pozornosť.

 

Bozky na zadok

Ženy vo všeobecnosti milujú akékoľvek bozky. Samozrejme, je úplne logické, že každej sa môže páčiť niečo iné. Niektoré zbožňujú bozky na zadok, iné to nemusia mať radi. Dôležité je vedieť naslúchať potrebám partnerky či partnera a oplatí sa túto časť tela aspoň vyskúšať.

Okrem bozkov existuje aj viacero iných techník alebo spôsobov, ako zlepšiť vaše posteľné radovánky. Niekedy stačí použiť hladkanie, lízanie či pomôcky pre dospelých a vo vzťahu sa zaručene objaví vzrušenie a rozkoš. Ak naopak patríš medzi ženy, ktoré majú problém s dosiahnutím vyvrcholenia, neprehliadni ani rady odborníčky, ktoré nájdeš v našom nedávnom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating