instagram.com/couplegoals

Bozky, jeden z najkrajších prejavov vzájomnej lásky dvoch spriaznených duší, ktoré sú si súdené kráčať spoločne životom. Je krásne a hrejivé mať po boku niekoho, kto nás miluje. Milovať a byť milovaný je to najcennejšie, čo môže človek mať. 

Prinášame ti skvelé tipy, ako si samotné bozkávanie oživiť a zažiť tak nezabudnuteľné momenty! Totižto vzťahový expert Sean Jameson napísal článok pre portál yourtango.com, v ktorom radí, ako na to, aby na teba nezabudol veľmi, veľmi a ešte raz veľmi dlho!

Na úvod, uvoľni sa a nestresuj. Nemusíš byť majsterka v bozkávaní. Pokiaľ príde „na vec“, nechaj sa unášať atmosférou, ktorá medzi vami vládne. Keď už máš po strese, uisti sa, že tvoje pery nie sú suché. Použi balzam na pery. Najlepšie by bolo, pokiaľ by nefarbil. Muž teda určite nechce byť namaľovaný.

A teraz k samotnému bozkávaniu. Muži milujú, keď sa občas my ženy hráme a „chodíme okolo kaše“. Chceš ho pobozkať? Nevrhni sa po ňom, ale sústreď svoj pohľad na jeho pery. Ver, že on rýchlo pochopí, kam tým smeruješ. To, že po sebe neskočíte ako zajace, medzi vami vytvorí ešte väčšie „to úžasné dusno a napätie“ a o to viac si to vychutnáte.

Keď sa už vaše pery dotknú, bozkávaj sa najjemnejšie, ako to len vieš. Pekne pomaly, aby vaše pery mali priestor sa hlbšie spoznať. Pomaly môžete obaja naberať na tempe a z jemného bozkávania sa dostať k agresívnejšiemu. Samozrejme, že to neznamená, že teraz sa máte bozkávať tak, že vám bude aj krv tiecť.

A teraz to najdôležitejšie, nebuď ty tá, ktorá bude viesť muža. Toto má byť 50 na 50. On bude viesť teba a ty zas jeho. Lebo tak sa obaja vzájomne navediete, čo máte radi, čo sa vám páči. Na záver, dôležité je, aby si si zároveň uvedomila, že bozkávanie by si mala precítiť, nesnaž sa byť ako „dokonalý robot“.

Zdroj: yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating