Ak nechceš, aby niekto vedel o tebe i tie najtajnejšie veci, nezamiluj sa do muža v znamení Leva. Veľmi rýchlo ťa odhadne a ty pred ním nič neutajíš. Bude ťa pozorne sledovať a bude chcieť vedieť o tebe všetko. Bude ťa ľahko vedieť prečítať, dokonca ťa bude poznať lepšie ako ty sama.  

Nezamiluj sa do muža v znamení Leva, pretože je to najťažšia povaha zo všetkých znamení. Vždy si nájde nejakú svoju cestu, aj keď ho budeš chcieť utíšiť. Aj keď sa možno zdá, že títo muži nie sú citliví, opak je pravdou.

Muž v znamení Leva ťa naučí byť opatrnejšou v tom, čo máš robiť a čo máš hovoriť. Títo muži často skrývajú svoje emócie. Dobré aj zlé. Bude ťa milovať so všetkým, čo majú a ty budeš skutočne šťastná. No ak zradíš ich dôveru, jasne to pocítiš.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Muži v znamení Leva potrebujú niekoho sebestačného a niekoho, kto má svoje sny a plány, a preto mu môžu dať slobodu. Neradi sa na niekoho upínajú, potrebujú svoj vlastný priestor. Sú opatrní, komu dávajú svoje srdce a vždy robia praktické rozhodnutia. Potrebujú takú partnerku, ktorá má taktiež svoje sny a nie je len nejaká hlúpa žena. 

Muž v znamení Leva ťa naučí skutočnej sile a prekoná všetko, čo mu príde do cesty. Bude to ten, ktorý ťa prinúti na sebe tvrdo pracovať a bude ti neustále pripomínať, že si inteligentná a šikovná. Tento muž však môže byť niekedy zmätený a potrebuje partnerku, ktorá mu občas ukáže smer a podporí ho.

Tento muž sa bude snažiť byť vždy stredobodom pozornosti a jeho prítomnosť hneď každý zistí. Nemaj mu to za zlé, ľudia jeho spoločnosť milujú a obdivujú ho, pretože tvrdo na sebe pracuje. Taktiež aj ty budeš obdivovať jeho charizmu a popularitu, preto ti niekedy možno až bude prekážať, že sa naňho všetci sústredia.

 

zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.