Ruža pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial/terinka_a

Známy psychológ, ktorého si môžeš pamätať už z relácie Svadba na prvý pohľad, prehovoril o reality šou Ruža pre nevestu. Počas jej natáčania totiž bol oporou pre súťažiace. Aleš Bednařík pre Markízu vysvetlil, prečo sa do Tomáša baby zamilovali aj napriek tomu, že nebol ich typ. Zdá sa, že atraktívny podnikateľ môže byť vzorom pre každého chlapa.

Reality šou Ruža pre nevestu sa ocitla pred bránami finále a pozorní fanúšikovia už diskutujú aj o víťazkách – najprv to podľa nich bola Petrana, teraz Mirka. Keďže všetky časti boli v Turecku predtočené, súťažiace už vedia, kto to napokon celé vyhral, no nikomu to nesmú povedať. Rozhodne však nemlčia o vzťahoch vo vile a v zákulisí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

Ako to, že sa súťažiace v šou Ruža pre nevestu zamilovali?

Práve extravagantná Tereza priznala, že v šou mala úzkosti a každý deň tam trávila čas so psychológom. Aj v tomto prípade to bol Aleš Bednařík, ktorý sa už objavil aj v inej reality šou. Ten pre Markízu o relácii Ruža pre nevestu prezradil viac.

„Na začiatku naozaj dievčatá nevedeli, kto ich bude čakať a mali rôzne predstavy o tom, ako bude Tomáš vyzerať. Som presvedčený o tom, že v prvé natáčacie dni museli byť dievčatá v zmenenom stave vedomia zo stresu. Nevedeli sa naplno sústrediť na Tomáša,“ priznal psychológ.

Atraktívny podnikateľ bol podľa Aleša výnimočný v tom, že vždy sa vedel venovať naplno tej žene, s ktorou bol na rande. Všetku svoju pozornosť mieril na ňu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

„Postupom času dievčatá zažili to, že Tomáš sa každej jednej vedel naplno venovať. Postupne si získaval ich sympatie, lebo sa správal presne tak, ako si ženy vyžadujú od mužov,“ dodal.

Priznal tiež to, že Tomáš bol naozajstný gentleman a nič, čo diváci videli v telke, nebolo predstierané. Práve preto sa postoj dievčat voči nemu menil a prerástol až v lásku, hoci na začiatku nebol ich typ. Mohol by byť vzorom pre všetkých dnešných chlapov?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News