výklad snov

Zamýšľala si sa niekedy nad tým, prečo sa ti zrovna snívajú tie veci, ktoré sa ti snívajú? Ak ťa zaujíma výklad snov, na webe Zverokruh nájdeš tie najčastejšie. Poďme sa spolu pozrieť na význam niektorých z nich.

Mala si už niekedy v rukách snár? Kým kedysi existovala len jeho knižná verzia, v súčasnosti nájdeš viacero online prevedení. Vybrali sme niektoré zo snov, ktoré sa mnohým ľuďom opakujú, a tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa trafíme aj do toho tvojho. Si pripravená odhaliť význam tvojich nočných zjavení?

žena spí
zdroj: Pixabay/Claudio_Scott

Poznáš výklad známych snov?

1. Ak sa s niekým hádaš, predstavuje to tvoju potrebu neodkladne riešiť nejakú vzniknutú nezhodu. Určite ťa niečo trápi, čo chceš uzavrieť.

2. Stalo sa ti, že si videla zomierať samu seba? Môže to značiť novú etapu tvojho života a zbavovanie sa zlých vlastností.

3. Keď stojíš pred oltárom a ideš sa vydať, znamená to, že si pripravená na veľké zmeny vo svojom živote. Ak máš pri tom ale negatívne pocity a úzkosť, môžeš mať strach zo záväzkov a zmien.

4. Ak v sne vidíš nejakého mŕtveho blízkeho či známeho, môže to symbolizovať odcudzenie alebo strácanie kontaktu s daným človekom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife