sny

Sny sú dôležitou súčasťou nášho života. Veľakrát nám chcú otvoriť oči pred rozhodnutiami, ktorým čelíme. Ak poznáš ich významy, ktoré sa tam skrývajú za rôzne predmety, javy či ľudí, vedia ti skutočne pomôcť. 

Vieš, čo znamená, keď si nahá v sne?

Správne! Nesprávne!

Ak sa objavíš vo svojom sne nahá, znamená to, že máš nízke sebavedomie a nejaké nedostatky, za ktoré sa hanbíš pred verejnosťou.

Čo znamená, keď sa ti sníva o páde z výšky?

sny Unsplash/Bruce Christianson
Správne! Nesprávne!

Keď sa ti sníva o páde z výšky, tak to znamená, že zažívaš stresujúce obdobie a niečo v tvojom živote nie je v poriadku. Mala by si prehodnotiť niektoré rozhodnutia.

Aký význam majú vypadávajúce zuby?

Správne! Nesprávne!

Pokiaľ ti v snoch začnú vypadávať zuby, nikdy to nie je dobré znamenie. Dokonca to vraj znamená oznámenie smrti blízkeho.

Čo znamená, keď ťa v sne naháňajú?

sny Unsplash/Tim Marshall
Správne! Nesprávne!

Ak ťa v sne naháňajú, znamená to, že v živote by si mala čeliť nejakým problémom, pred ktorými ale utekáš. Preto je na čase sa im postaviť.

Vieš, čo znamená, keď ti v sne pobehuje potkan?

Správne! Nesprávne!

Povráva sa, že pokiaľ sa ti v sne objavujú pobehujúce potkany, tak ťa niekto z tvojho okolia úprimne miluje. No dávaj pozor, keď ho zabiješ, nastane trápenie v láske.

Čo znamená, keď si v sne tehotná?

sny Unsplash/freestocks
Správne! Nesprávne!

Byť tehotnou v sne znamená, že očakávaš od života niečo nové. Máš nejaké priania, ktoré sa začnú plniť. Dokonca možno samotné tehotenstvo.

Čo znamená, že nemôžeš nájsť toaletu?

Správne! Nesprávne!

Nakoľko to patrí medzi naše základné potreby, pravdepodobne máš v skutočnosti veľký problém s vyjadrovaním toho, čo chceš. Mala by si na tom zapracovať.

Aký význam má, keď vidíš v sne pohreb?

sny Unsplash/Panyawat auitpol
Správne! Nesprávne!

Pohreb síce znie veľmi morbídne, no v skutočnosti je to dobré znamenie. Ba dokonca, že bude v rodine sobáš.

Aké významy majú tieto sny? Zisti, aké máš znalosti v tejto oblasti
PERFEKTNÉ!
Si naozaj úžasná a tvoje znalosti v oblasti snov a ich významov sú ohurujúce. Nemáš sa čoho v živote báť, pretože vždy ti napovedia a otvoria oči, keď niečo nebudeš mať v poriadku, len ich sleduj aj naďalej.
SUPER!
Síce ti nejaké významy ušli, no tvoj výsledok vôbec nie je zlý. Preštuduj si ešte pár snov a začni viac sledovať ich prínos do tvojho života. Veľakrát ti vedia napovedať o tvojich pocitoch.
DÁ SA TO!
Tvoj výsledok je prijateľný, no asi to nie je práve tvoja parketa. Pokiaľ ťa sny a ich významy zaujímajú, musíš na sebe ešte zapracovať. Možno ti raz v živote pomôžu s rozhodovaním.

Veľakrát sa v živote nevieme rozhodnúť alebo doslova pred tým zatvárame oči a utekáme. Na to však slúžia sny, ktoré ti v tvojom podvedomí ukazujú všetko, čo v podstate už dávno vieš. Ich význam ťa však veľakrát prekvapí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy