Prečo sa mi vracia do života?

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Existuje človek, s ktorým tráviš takmer každý deň, každú minútu svojho času. Potom sa však vaše cesty odlúčia a ty čakáš, že ho už nikdy neuvidíš. Pravda je zrazu v realite opakom, po rozchode ho vidíš možno aj častejšie ako doteraz. Pre svoje dobro si ho odstrániš zo sociálnych sietí, ale aj napriek tomu si nájde spôsob, akým ťa kontaktuje. Prečo sa mi vracia do života?

Je zvyknutý

Či už je zvyknutý na ženskú priazeň alebo rovno na teba, ba aj výhody, ktoré vzťah poskytuje, objaví sa v tvojom živote vtedy, keď to najmenej čakáš. Zvykol si na to, že ťa mal len pre seba a teraz si myslí, že nepotrebuje vážnu spätosť, aby si ťa udržal.

Ako zbaliť chlapa
zdroj: Unsplash/Taylor Harding

Ukazuje sa ti preto, aby si ľutovala váš rozchod. Nedaj sa vtiahnuť do kolotoča stereotypu a minulosti. Kvôli niečomu ste sa rozišli a ty to vieš. A tento dôvod sa veľakrát nenapraví a ty po čase spadneš do tej istej rieky.

Nechce ti ublížiť

Nezáleží na tom, kto sa rozišiel ako prvý. Chlapi môžu mať podvedomú intuíciu, že to oni sú tí, čo urobili chybu a budú za ňu neskôr súdení, aj keď nie vždy to tak je. Tým pádom sa nechce cítiť ako zlý človek, rovnako ako nechce mať zlú povesť medzi inými ženami. Kompenzuje to tým, že sa ti náhodne objavuje v živote aj naďalej. Myslí to dobre, no nedochádza mu, že ti tým môže ešte viac ubližovať.

Bojí sa, že už nebudeš single

Jeden z dôvodov môže byť aj ten, že sa chce uistiť, či si nenájdeš iného prirýchlo. Myslel si, že si sa s inými nestretávala a nevídala náhodných mužov ani v škole či v parku, a tak nie je zvyknutý na to, aby ťa videl s niekým iným. Chce si ťa držať nakrátko, pričom on sa už dávno posunul. Nechce pripustiť, aby sa do tvojich očí pozeral niekto iný tak, ako sa pozeral on.

zdroj: Pexels/Elina Volkova

Jednoducho mu chýbaš

Trávili ste spolu veľa času, hrali ste hry, plánovali výlety … Je ťažké sa vyrovnať so stratou blízkeho človeka aj v takýchto prípadoch. Snaží sa tak dostať sa do tvojej bezprostrednej blízkosti a dúfa, že to cítiš rovnako. Nemusí to znamenať, že sa k tebe chce vrátiť, niekedy len potrebuje opäť cítiť tú lásku a nehu, ktorú zažíval.

Je sebecký alebo sa s tebou zahráva

Mužom robí dobre, keď má žena záujem. Zvyšuje im to ego. Sebecky sa nepozerá na to, ako sa cítiš ty, ale stará sa len o svoje ego a svoje pocity. Občas to zahŕňa aj potreby, ktoré mu dokážeš naplniť. V horšom prípade sa s tebou len zahráva. Na čo to je dobré? Znova len pre jeho sebavedomie a blažený pocit. Takíto chlapi neprinášajú nič dobré, a tak by si mala dať čo najskôr ruky preč.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating