Sú muži, kvôli ktorým na lásku zanevrieš. Zlomia ti srdce a prinútia ťa uveriť tomu, že už lásku nenájdeš. Sú toxickí, vedia manipulovať a nikdy pre teba neurobili nič pekné.

No a potom sú muži, ktorí sú opak. Vďaka nim na lásku znovu začneš veriť a uveríš, že aj ty môžeš byť šťastná. Budú ti to dokazovať každý jeden deň a urobia všetko preto, aby si bola spokojná.

Stretla si už jedného z nich?

Dnes ti ukážem práve typy mužov, ktorí ťa naučia znovu veriť na lásku.

Ten, ktorý bude na teba až príliš dobrý

Tento muž bude presne taký dobrý, ako sa o ňom hovorí. Všetko, čo povieš ty, bude správne. Všetko, čo urobíš, bude schvaľovať.

S týmto typom muža bude možno niekedy nuda, no za to veľké oddýchnutie po tých mužoch, ktorí ťa neustále ponižovali a všetko čo si urobila bolo zlé (no občas si budeš želať to, aby mal aj svoj vlastný názor a nehovoril len to, čo si ty želáš počuť). 

zdroj: Photo by Parker Whitson on Unsplash.com

Ten, ktorý pre teba urobí všetko

Muž, ktorý ti nikdy nepovie nie. Splnil by ti všetko, čo by ti videl na očiach. Dokonca aj keby mal ísť zháňať kvety na lúke v zime. „Nie“ pre neho neexistuje. Ak si nebola zvyknutá na to, že máš všetko po čom túžiš, pri tomto mužovi sa to naučíš. Vďaka nemu uveríš, že sú na svete ešte gentlemani, pretože vie ovládať etiketu a vždy bude romantický.

Ten, pre ktorého budeš celý svet

Muž, ktorý bude v tebe vidieť tú najkrajšiu ženu na svete. Pre ktorého bude jediné šťastie to, ak budeš šťastná. V tebe uvidí svoj stred vesmíru a na ničom mu nebude tak veľmi záležať, ako na tom, aby ťa mal pri sebe. Pri ňom budeš 100 % vidieť, že by ťa nikdy nepodviedol, pretože bude veľmi rád za to, že má teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.