Photo by Courtney Cook on Unsplash

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čím to je, že ženy menia svoje zvyky a správanie po tom, čo sa dostanú do vzťahu? Nuž, kvôli mužovi musia čo-to zmeniť, veď sa menia aj dôvody, pre ktoré veci robili. My sme vybrali 4 rozdiely medzi zadanými a single ženami, ktoré sú tak pravdivé, že sa na nich nedá schuti nezasmiať. 

Odlišný jedálniček

Ženy, ktoré sú single a túžia po vzťahu si na svoj jedálniček dávajú pozor. Veď sa musia udržať fit, ak by náhodou našli toho pravého a chceli by sa pred ním predviesť v najlepšom svetle. Ak idú na rande, klasicky si na večeru objednajú šalát, aj keď im sliny tečú nad tým chutným burgrom v menu. Ženy vo vzťahu už nič podobné neriešia, zjedia všetko, na čo majú chuť a aj ten posledný kúsok pizze, ktorú si delia s partnerom. Inak, vedela si, že zamilovaní ľudia spoločne priberajú?

Piatkový večer

Je tu víkend? Slobodná žena strávi piatok večer v kúpeľni, aby si spravila perfektný makeup a učesala vlasy. Nahodí šaty a vyráža na párty do mesta. Tá zadaná na seba nahodí najpohodlnejšie domáce oblečenie a mieri do obývačky, aby si s partnerom užila film, pohár vína a pizzu, ktorá už je na ceste.

Holiť si nohy?

No tak, priznajme si, že v tomto sa snáď nájde každá žena. Slobodné ženy robia buď – alebo: buď si nohy holia každý deň, aby boli vždy pripravené na novú známosť, alebo sa na to už vykašľali, veď tie nohy nemajú aj tak pred kým ukazovať. A čo zadané? Na začiatku vzťahu vždy dokonale hladké, no čím dlhší a vážnejší vzťah je, tým na to viac kašlú. Pravdou je, že tie chĺpky už ani partnerovi nevadia.

Otravné otázky

Každá žena v živote prežije obdobia, v ktorých ju z každej strany komandujú s rovnakými otázkami. Slobodná žena dobre pozná vety ako Kedy si nájdeš frajera? Do kedy chceš byť slobodná? Nikto sa ti nepáči? V tvojom veku by si už mala … Akonáhle sa ocitne vo vzťahu, otázky nezmiznú, iba sa zmenia na neustále Kedy bude svadba? Čo budete mať deti až po 30-tke?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating