Pexels/Shvets Anna

Je pár vecí, ktorým muži na ženách nevedia odolať. Veľký podiel na tom, či sa mu budeš páčiť, nerobí iba prvý pohľad, ale aj prvé privoňanie. Jeho zmysly vie opantať tvoja vôňa tak, že po tebe bude podvedome túžiť. 

My, ženy, používame naše tajné baliace triky už od nepamäti. Balzam na pery, aby vyzerali šťavnatejšie, vystužená podprsenka, aby boli naše prednosti pevnejšie či parfum vo vlasoch, aby z nás bola cítiť ženskosť, keď si ich budeme pred ním prehadzovať z jednej strany na druhú.

Ako sa mu vôňou dostať nenápadne pod kožu

  • Parfum si nastriekaj priamo na svoju pokožku, kde vydrží dlhšie ako na oblečení. Predtým ju ale poriadne hydratuj.
  • Nezabúdaj, že vôňa drží aj na vlasoch. Postaraj sa nie len o to, aby boli príjemné na čuch, ale aj na prvý pohľad krásne a vyživené. Žiadneho chlapa neohromíš, ak budeš mať slamu namiesto koruny krásy. Môžeš preto do svojej beauty rutiny zaradiť bláznivé masky Bear Fruits. Tieto hravé masky vlasy uhladzujú, vyživujú, krásne ich zjemnia a prevoňajú energizujúcou vôňou. Stačí si nasadiť crazy čiapku a dopriať si 30 minút relaxu. A čo je najlepšie, čiapku si môžeš odložiť a využiť aj nabudúce. Pred dokonalé rande si vlasy prečeš kefou, aby si vôňu viac uvoľnila.

Lenže, čo ak sa mu netrafíš do vkusu a bude z teba cítiť presne to, čo nemá rád? Na to existuje ľahká odpoveď – vyber si vôňu, ktorá sedí k jeho osobnosti!

zdroj: Startitup

Tichý intelektuál

Tento typ chlapa netúži po tom, aby bol stredobodom pozornosti. Je veľmi milý, priateľský a múdry, no skrýva to za hanblivým zovňajškom. Keď si ťa k sebe pripustí bližšie, dokáže dlho rozprávať o zaujímavých témach. Bavia ho veci, pri ktorých sa môže vždy niečo nové naučiť a rád by to učil aj teba.

Odporúčame staviť na avokádo. Vôňa, ktorú takýto muž miluje musí byť totiž jemná, nenápadná a moderná, aby ho nerušila.

Veselý dobrodruh

Na rozdiel od predošlého typu je tento muž rád, keď sa na neho ľudia dívajú. Je to usmievavý človek, ktorý si všade nájde priateľov a získa ľudí svojou energiou, rozpráva vtipné historky, je otvorený novým veciam a miluje cestovanie. Pri ňom vieš, že ti nuda nehrozí.

Vôňa, ktorú takýto muž miluje, musí mať v sebe život, sviežu chuť a nádych exotiky tak, ako ju má ananás.

zdroj: Pexels/cottonbro

Pán biznisman

Chodí slušne oblečený, správa sa ako gentleman, a do svojej práce je totálne ponorený. Stará sa o to, aby zarábal peniaze (aby neskôr zabezpečil rodinu), obľubuje vážne témy a je to premýšľavý typ – spontánnosť pri ňom moc nehľadaj, má rád svoj komfort. Je to chlap, ktorý si jednoducho drží tvár a nikdy ho neuvidíš v situácii, ktorá by ho mohla rozhodiť. V jeho blízkosti sa cítiš bezpečne a stabilne.

Takýto muž miluje vône, ktoré musia byť silné a nezvyčajné tak, ako chce byť pre iných aj on. Stav na grapefruit, ktorý je lákavý a nie je pre každého.

Ťažký frajer

On je presne ten typ, ktorého si predstavíš ísť po meste na motorke, keď sa zrazu zastaví a žmurkne na teba. Je to vodca skupiny, no šetrí slovami. Uvedomuje si, že dobre vyzerá, a že má silnú osobnosť, ktorej sa ťažko odoláva. Pri ňom máš pocit, že budeš lietať v problémoch, no to ťa ešte viac priťahuje.

Vôňa, ktoré tohto muža dostane, musí mať v sebe jednoducho šťavu a vášeň, takže v tomto prípade jedine jahoda, ktorá je jej symbolom.

zdroj: Startitup

Šikovný vševed

Tento muž všade bol, všetko videl, všetko vie, ale nelezie ti tým na nervy, lebo mu to veríš. Je to pracovitý typ, ktorý nemá s ničím problém a rád sa porozpráva o každej téme. Má rád zábavu, ale aj leňošenie pred telkou. Je kreatívny, má svojský humor, no dokáže dávať i dobré rady. Je to muž, ktorý ti bude vo vzťahu aj najlepším kamarátom.

Vône, ktoré takýto muž miluje musia byť výrazné, no radšej sladšie ako svieže. Poradili by sme ti kokos, ktorý je príjemne sladkastý, no nie tuctový.

Usmievavý romantik

Tento muž sa na prvý pohľad zdá ako niekto, koho by si chcela mať za kamaráta. Dá sa s ním rozprávať vážne, ale aj zábavne. Máte spoločné záujmy, no nie je veľmi odvážny, aby po tebe hneď šiel. Správa sa milo, má rád prírodu, svoju rodinu, a život berie pozitívne. V jeho očiach vidíš, že je to romantik.

Pri ňom existuje len jedna cesta, ktorá ho dostane. A tou je kvetinová vôňa, ktorá mu bude pripomínať letnú lásku a šťastie.

Po ktorej vôni by si siahla, aby si dostala toho svojho?

Bear Fruits
zdroj: Bear Fruits

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty