instagram.com/josieldn

Keď sa povie jeseň, väčšinu žien ako prvé napadne myšlienka na teplejšie oblečenie. Zemité farby, hrejivé materiály, vrstvenie. To všetko je pre svet módy na jeseň typické. Šatník každej ženy by mal obsahovať kúsky, ktoré tvoria základ mnohým outfitom a sú jednoducho nenahraditeľné. Ktoré by nemali chýbať v tvojej skrini na jeseň? 

Skvelé tipy a inšpirácie nájdeš v nasledujúcich dvoch videách. V prvom z nich ti Josie z Fashion Mumblr, ktorá je módnou inšpiráciou tisícom žien, ukáže kúsky, ktoré by ti v skrini túto sezónu nemali chýbať. Každý sa hodí práve do jesenného počasia a je niečím zaujímavý, takže sa nemusíš báť, že by si vyzerala nudne. Navyše ti poradí, ako a s čím sa dajú podobné kúsky kombinovať.

Druhé video je od českej youtuberky Markety Frank, ktorá ti ukáže, ako sa dajú kombinovať aj tie úplne najjednoduchšie a najzákladnejšie kúsky typické pre jeseň. Dokáže ti, že aj na prvý pohľad obyčajné veci dokážu vytvoriť veľmi trendy a elegantný outfit, s ktorým túto jeseň rozhodne nezapadneš v dave.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife