Život na základe elementov: 5 typov osobností ti prezradí, kto si

Môžu ťa však trápiť úzkosti a depresie, ktoré dokonale skrývaš za svoj veľký úsmev, a preto to len málokto na tebe spozoruje. Skús sa začať viac venovať meditácii, ktorá ťa odbremení od stresov. Vďaka tvojmu párty životu sa môžeš dostať do problémov. Preto radšej spomaľ a vytvor si v živote rovnováhu.

Filozof

Úžasná predstavivosť, vďaka ktorej dokáže opustiť okolitý svet. To je to, čo ťa drží pri živote. Dobrá kniha, ktorej príbehy prežívaš tak, ako by boli tvoje vlastné. Si taký rojko, ktorý verí v dobro, a preto si veľmi skromná. Ľudia sa v tvojej blízkosti cítia bezpečne, lebo z teba vyžaruje pokoj ako z vody, ktorá je tvojím elementom. Dokážeš viesť konverzácie aj celé hodiny, a to si na tebe ľudia vážia.

Život na základe elementov: 5 typov osobností ti prezradí, kto si
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Na základe toho, že si veľmi dobrá osoba, zabúdaš na to, aké to je byť otvorená. Bojíš sa svojej zraniteľnosti, ale pomaličky na nej musíš zapracovať a vyvážiť si svoj život. Nájdi si okolie, ktoré zdieľa podobné záujmy ako ty, pričom vďaka tomu môžeš objaviť svoju komunitu.

Priekopník

Aj keď sa môže spočiatku zdať, že element drevo je nezáživný, opak je pravdou. Patríš medzi dobrodružné duše, ktoré sa ničoho neboja. Odhodlanie, ktoré v sebe ukrývaš, je obdivuhodné. Vďaka tomu si nenormálne súťaživá a dokážeš ísť až na hranu svojich možností.

Z emócií ťa najviac charakterizuje hnev a asertivita, ktorú na tebe ľudia nenávidia. Dokážeš sa sama kvôli niečomu rozhodiť a je to spôsobené tým, že si „na plecia naberáš“ príliš veľa povinností, aby si si niečo dokázala.

Pokús sa túto svoju súťaživosť pretaviť do cvičenia a dlhšieho spánku, pričom ťa obe činnosti dokážu pomaly upokojiť. Len vďaka tomu nájdeš svoju rovnováhu.

Život na základe elementov: 5 typov osobností ti prezradí, kto si
zdroj: Unsplash/Ryan Moreno

Mierotvorca

Ak si mierotvorca, tak ťa charakterizuje zem a ako ti z tohto elementu môže vyplývať, si úžasná, vrúcna a milujúca. Tvoje vzťahy sú vždy oddané a nebojíš sa svojmu partnerovi venovať celé srdce. Si spoľahlivá, no veľmi sa bojíš zmien. Nemáš rada výstupy zo svojej komfortnej zóny a to ťa drží na mieste.

Patríš medzi empatické ženy, ktoré v sebe ukrývajú množstvo súcitu. Možno ti s touto vlastnosťou pomôže aj náš článok, ktorý nájdeš TU.

Jedno je jasné, a to je fakt, že si potrebuješ so svojím okolím stanoviť hranice, ktoré tam teraz chýbajú. Nesmieš na seba preberať všetky bremená. Zameraj sa viac aj na sebalásku, ktorá ti teraz dosť chýba. A vtedy nadobudneš pocit, že je všetko tak, ako má byť a tvoj život naberie iný smer.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife