Život na základe elementov: 5 typov osobností ti prezradí, kto si

Povráva sa, že za všetkým, čo sa odohráva vo vesmíre, stojí 5 elementov. Na základe nich sa formovali osobnosti ľudí. Ak má byť totiž vo svete harmónia, všetko musí byť v rovnováhe. A takto teda plynie život. Pokiaľ ťa zaujíma, aký si človek a skryté tajomstvá o tvojej povahe, tak si na správnom mieste.

Nikto ti nedá návod na život, ani ti nepovie, ako sa máš rozhodovať, no my ti vieme poskytnúť 5 druhov osobností. Tie sú vysvetlené na základe elementov, ktoré sa na zemi nachádzajú. Zisti, či si voda, oheň, zem, drevo alebo kov.

5 elementov skrýva 5 osobností pre život

Alchymista

Silná nezávislá žena, ktorá svojim pokojom a harmóniou dokáže všetko zvládať sama. To je prvá kategória – kov.

Patríš medzi odmerané osobnosti, ktoré majú poriadne duchovné prepojenie a odvahu. Tvojím emočným znakom je zármutok, ktorým sa netajíš a všetky pocity si udržiavaš sama pre seba, lebo vieš, že nikoho nepotrebuješ.

Život na základe elementov: 5 typov osobností ti prezradí, kto si
zdroj: Pexels/Nataliya Vaitkevich

Pokiaľ si sa našla v tejto skupine, tak sa skús odpojiť od minulosti a napríklad prestať fajčiť, lebo to v budúcnosti môže mať na teba zlý vplyv. Prepoj niektoré väzby, ktoré si zanedbala a nájdi si zopár koníčkov. Nezabúdaj, že všetko musí byť v rovnováhe.

Čarodejník

Sála z teba dobrá nálada, energia a tvojím elementom je oheň. Potrebuješ byť stredobodom pozornosti a máš rada napätie, ktoré neustále vyhľadávaš. Určite si impulzívna osoba, ktorá v zápale činnosti dokáže byť často nevrlá a nepríjemná, keď si ideš smelo za svojím. Medzi najtypickejšiu emóciu u teba patrí šťastie, ktoré nonstop pociťuješ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife