Čo sa astrológie týka, existujú 3 typy ľudí. Do prvej sa radia tí, ktorí ju absolútne odsudzujú a zavrhujú, pretože podľa nich je to totálna hlúposť. Ďalší jej bezvýhradne veria a svojím spôsobom sa ňou aj riadia. Treťou skupinou sú ľudia, ktorí sú síce skeptickí voči väčšine horoskopov a podobne, ale zároveň si myslia, že nemôže byť náhoda, ako sú si podobní ľudia, ktorí sa narodili v rovnakom znamení. 

Odhliadnuc od toho, čo je pravda a čo nie, dnes ti prinášame ďalší zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré patria medzi najhádavejšie, no okolie im to radšej nepovie. Našla si tam aj svoje znamenie?

Ryby

Ryby v sebe majú akosi zakorenený pocit, že ich životným poslaním je zachrániť celé ľudstvo pred bolesťou a krivdou. Bohužiaľ, práve to je veľakrát dôvodom toho, prečo ľudia v znamení Ryby žijú v nejakej vymyslenej bubline a dostávajú sa s okolím do konfliktu.

Tiež na seba často preberajú problémy druhých, no napriek tomu, že to robia dobrovoľne, neskôr im to dávajú za vinu. Keď sa im niekto postaví, začnú sa hádať a z „dobrého“ úmyslu vlastne vznikne fiasko.

Panna

Ľudí v tomto znamení poháňa vpred veľakrát ich zaužívaná rutina a zvyky, ktoré nikdy neporušia. Skôr, než sa do niečoho pustia alebo sa pre niečo rozhodnú, musia poznať všetky detaily týkajúce sa danej veci.

Ak to Panne niekto naruší, vie byť dosť útočná a vyvolať hádku. Niekto by povedal, že toto znamenie patrí medzi kľudnejšie. Nejedenkrát býva opak pravdou. Vo výmene názorov je fakt dobrá.

Strelec

Ich prílišná energickosť niekedy môže byť pre iných vyslovene nepríjemná, priam až otravná. Keď ich na to niekto upozorní, pre nich je to len iskierka na to, aby sa pustili hádať sa.

Často tiež majú tendenciu meniť svoje presvedčenia, názory a hodnoty, čo spôsobuje, že ich iní ľudia považujú za nepredvídateľných. Strelci však chápu len ťažko, že každý je rôzny a niekto nemusí mať také tempo života ako oni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.