pexels.com

Pre niektorých ľudí je obrovským problémom povedať vo vzťahu tomu druhému, že ho milujú.

Je to úplne pochopiteľné. Nie je ľahké vyjadriť svoje city, tobôž nie pred niekým, koho naozaj ľúbime. Každé znamenie zverokruhu lásku prejavuje inak. Avšak každý môžeme mať stabilný a láskyplný vzťah. Niektorí pri vyjadrovaní svojich skutočných citov tápeme, iní jednoducho idú na vec a vylejú si pred tým druhým svoje srdce. Týchto 5 znamení zverokruhu má najväčší problém vyjadriť svoje pocity a povedať niekomu, že ho ľúbia.

Blíženci

Aj napriek tomu, že blíženci radi skúšajú nové veci, do vzťahu sa príliš nehrnú. Neznamená to, že nechcú prežiť dlhodobý vzťah, alebo že sa nikdy nedokážu zamilovať. Ak si jedného dňa nájdu partnera, dovolia láske, aby sa im usadila hlboko v srdci. Neboja sa mu odhaliť svoje city a emócie, svojho partnera posúvajú vpred a od vzťahu vyžadujú, aby bol vzrušujúci.

zdroj: unsplash.com

Panna

Vzťah neustále prehodnocujú, pretože sa chcú uistiť, že je všetko tak, ako má byť, než ti vyjadria svoje city. Mali by mať ale na pamäti, že ich perfekcionizmus je založený na obavách, ktoré sú úplne nepodstatné. Panny sú vo vzťahu veľkorysými a skvelými partnermi a majú dobrý zmysel pre humor.

Škorpión

Nemajú radi akékoľvek zmeny. Keď sa už rozhodnú vstúpiť do vzťahu, majú tendenciu v ňom zostať. Milujem ťa ti však budú hovoriť úprimne a z celého srdca. Ak nájdu niekoho, na kom im záleží, tieto dve slovíčka lásky neberú na ľahkú váhu. Uistia sa, že sú naozaj v pevnom vzťahu, predtým ako ti prejavia svoju náklonnosť. Ich vzťahy trvajú dlho.

zdroj: unsplash.com

Kozorožec

Sú praktickí a vždy si stavajú nejaké ciele. Do vzťahu sa príliš nehrnú, radšej im to trvá pomalšie, no s istotou, že je všetko tak, ako má byť. Keď sa dostanú vo vzťahu do problémov, snažia sa ich riešiť a nezutekajú okamžite. Ak si s tým druhým nedokážu predstaviť pokojný spoločný život, radšej sa s tebou rozlúčia. Neinvestujú do vzťahu svoju energiu ani peniaze, ak vidia, že nemá potenciálnu budúcnosť.

Vodnár

Potrebujú dať priestor svojej nezávislosti, čím môžu narušiť dôveru vo vzťahu. Strašne dlho im trvá, kým ti vyjavia svoje city, no neznamená to, že lásku nedokážu prežívať. Akonáhle nájdu toho pravého partnera, neboja sa mu odhaliť svoje city a emócie, posúvajú ho vpred a od vzťahu vyžadujú, aby bol vzrušujúci. Na úkor slobody chcú zabezpečiť tomu druhému blaho. Je celkom pochopiteľné, ak ich partneri sú v tomto záväzku zmätení. Tí chcú totiž získať od nich záväzok na celý život.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating