@kimkardashian

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chceme sa podobať na pseudocelebrity, ktoré sú vraj dokonalé. Chceme mať zadok ako Kim a tak si počas roka našetríme pár tisícok, narozdiel od toho, aby sme popracovali na sebaláske. Chodíme na nechty, na mihalnice, na predlžovanie vlasov, rozmýšľame o zväčšení pŕs, úst a líc. Chceme byť jednoducho dokonalé za každých okolností!

Dnešný svet má obrovské nároky. Máme byť skvelé, úspešné, krásne, ohľaduplné… vlastne dokonalé. Máš skvelo vyzerať, aj keď sa ráno zobudíš a tak doberieš tvoj skvelý iPhone, urobíš si selfíčko, napíšeš #natural, #nomakeup, #goodmorning, namotivovane to hodíš na instagram a čakáš na lajky. Veď už sa nikto nedozvie, že si predtým strávila hodinu v kúpeľni, že si hneď zaspala po tom, ako si fotku zverejnila.

pexels.com

Drahá, nebuď otrokom dnešnej vraj „dokonalosti“, ktorá ti káže, čo máš nosiť, aká máš byť, ako sa máš stravovať alebo koľko toho máš vypiť, aby si zapadla. Vytvor si svoju krásu. Tvoju vlastnú. Tú, v ktorej sa cítiš najlepšie a hlavne sama sebou. Buď nádherná tým, že budeš prirodzená. Buď nádherná tým, že si určíš vlastnú krásu. Ja nehovorím o zanedbávaní sa, ja hovorím o nájdení vlastného štýlu a vlastnej krásy. O tom, že je dôležité nájsť to, čo ťa robí šťastnou a v čom sa cítiš najlepšie.

Ak miluješ červený rúž, nos ho.

Ak miluješ nosiť športové veci, nos ich.

Ak vieš, že tvoji falošní priatelia sú len na obtiaž, nájdi si takých, pri ktorých sa budeš cítiť sama sebou.

Ak nechceš byť na Instagrame, tak tam proste nebuď. Nemusíš ísť s dobou.

wallpaperswide.com

Ak sa cítiš dobre v šedých veciach, nos šedé veci. Ak si myslíš, že umelé mihalnice sú vlastne v poriadku a cítiš, že je čas na zmenu, urob to. Ja netvrdím, že nie je v poriadku si dopriať niečo alebo si len trošku „pomôcť“, no všetko má svoje hranice. Hlavne prosím, buď sama sebou. Cíť sa dobre vo svojom tele.

Miluj ho, spoznávaj ho, váž si ho.

,,Poruš pravidlá. Vždy som neznášala pravidlá, čo by si mal alebo nemal nosiť, pretože mám vďaka tomu pocit, že všetko robím zle. Neznášala som to v škole a nechcem to ani ako dospelá. Ak chceš nosiť na hlave kvetináč a urobí ťa to šťastným, tak ho nos. Hlavne buď sama sebou.“ -Keira Knightley

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating