žena

Pred nami je ďalší aprílový víkend, ktorý však bude pre tri znamenia zverokruhu vcelku náročný. Pokiaľ sa v tejto skupine nájdeš aj ty, nemala by si zabúdať, že aj po tej najväčšej búrke vždy vyjde slnko. Komu budú víkendové hviezdy najmenej naklonené?

Znamenia, ktoré čaká náročný víkend

Rak

Je možné, že ťa počas tohto víkendu prepadne silná túžba po zmene, pohybe, nezvyčajných zvádzaniach alebo budeš chcieť odísť niekam ďaleko. Tieto myšlienky sa môžu opakovať. Horoskop hovorí, že sa o to postará ťažký Merkúr, ale i Venuša. Budú ti chcieť pokaziť život, no ty veľmi dobre vieš, ako ovládať určité impulzy.

Hádka
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Hrozí aj sklamanie, jednoduchú fyzickú príťažlivosť si môžeš pomýliť s pravou láskou, ale len ak budeš konať unáhlene. Aj stret Mesiaca v tvojom znamení a Venuše v Baranovi spôsobuje melanchóliu, nedostatok spoločenskosti, nevrlosť, a to najmä voči svojmu partnerovi či nápadníkovi.

Ak chceš vedieť, ako tvoje nasledujúce dni môžu ovplyvniť aj samotné hviezdy, tvojej pozornosti by nemal ujsť ani náš článok o najvýznamnejších astrologických udalostiach v apríli. Niekto môže dostať druhú šancu a niekoho čaká nový začiatok. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy