žena

Váhy

Pokiaľ si chceš tento víkend zachovať slobodu a konať nerušene bez toho, aby si sa musela príliš prispôsobovať potrebám druhých alebo bola k dispozícii všetkým, mala by si si určiť hranice a vyčleniť vlastný priestor. Tvoje nápady ešte nemajú podporu planéty intelektu, no teraz môžu byť viacerými ocenené.

Slušná žena premýšľa
zdroj: Pexels/José Luis Photographer

Navyše aj Mesiac, Merkúr a Venuša tiež vysielajú nepríjemné vplyvy na tvoje znamenie. Snaž sa mať nadhľad a prehodnotiť každú situáciu. S rozruchom niekedy riskuješ, že stratíš zmysel riešiť viacero problémov. Priprav sa tiež na to, že budeš obzvlášť netrpezlivá s ľuďmi vôkol seba. Bojuj proti tejto negativite tým, že vložíš všetko úsilie a čestnosť do svojej práce a vzťahov s ostatnými.

Kozorožec

Atmosféra vytvorená hviezdami ti síce bude počas najbližších víkendových dní dodávať viac energie, no samotné hviezdy ti neposkytnú úplnú pohodu. Horoskop radí, aby si sa naučila dávkovať svoju silu. Isté uspokojenie ti môže priniesť oddych alebo hobby.

Nepriazeň niektorých planét sa môže prejavovať  vo forme náladovosti a nedorozumení v láske. Možno budeš nútená pracovať proti svojej vôli. No, keďže si v poslednej dobe dokázala udržať drsnejšie stránky svojej osobnosti pod kontrolou, stále zostaneš spokojná so svojím životom. Vyhni sa však povrchnému správaniu so starším členom rodiny.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy