týždenný horoskop

Prebudila si sa plná radosti a elánu do nového týždňa? Uvar si kávu a poď si prečítať týždenný horoskop. Tvoje znamenie ti odhalí, ako sa ti bude dariť.

Baran

V práci ťa nečaká nič výnimočné, no doma sa budú diať veľké veci. Ak cítiš napätie, je oprávnené. Počas týždňa sa môže strhnúť hádka, ktorá nepoteší žiadneho člena rodiny. Buď silná, radí ti týždenný horoskop.

Na partnera sa nesnaž tlačiť. Čím viac od neho budeš chcieť, tým menšiu chuť na to bude mať. Keď si sama a žiadneho priateľa nemáš, mala by si si zaobstarať domáce zvieratko. Poteší ťa.

Tvoje zdravie na tom bude dobre, nemusíš sa báť. Neriskuj však zbytočne, aby sa ti to nevypomstilo. O svoju imunitu sa staraj každý deň.

Býk

Naopak, tebe sa bude dariť nad očakávania. Každý tvoj nápad bude mať úspech a kolegovia na teba budú hrdí. Počas týždňa sa ničoho nemusíš obávať, lebo ho prežiješ vo výbornej nálade.

Vďaka tomu, že budeš mať veselú náladu, sa bude dariť aj tvojmu vzťahu. Žiadne hádky s priateľom sa nebudú konať. Pokiaľ nikoho nemáš, osud ti do cesty môže niekoho priviesť.

Čo sa týka zdravia, nezanedbaj starostlivosť o pokožku a tvár. Tento týždeň si dopraj trikrát masku na pleť, aby si ju nemala suchú, dehydrovanú a na pery používaj balzam.

Ako sa starať o kvety
zdroj: Pexels/Anastasiia Chaikovska

Blíženci

Nemala by si svoju myseľ zaťažovať myšlienkami, ktoré o pár dní nebudú podstatné. Zameraj sa na veci, ktoré sa ťa bytostne dotýkajú a venuj sa tomu, čo je dôležité práve teraz. Nie na to, čo bude o pár týždňov.

Vo vzťahu si tento týždeň užiješ veľa romantiky a vášnivých nocí. Rozhodne sa máš na čo tešiť. Pokiaľ nikoho nemáš, zájdi do baru a neboj sa flirtovať. Možno niekoho zbalíš.

Dobre sa obliekaj. Tvoja imunita je oslabená a ak by bolo horšie počasie, veľmi rýchlo by si prechladla.

Rak

Nebude sa ti príliš dariť, hovorí týždenný horoskop. Bohužiaľ, aj také dni musia byť. Nebuď z toho smutná, lebo po každej búrke opäť vyjde slnko. Tento týždeň nebude dobrý, no ten budúci môže byť najlepší. Nevzdávaj sa.

Vo vzťahu by si nemala nič predstierať a klamať, aj tak by na to tvoj priateľ prišiel. Buď úprimná. Ak si sama, aj to tak zostane. Nikoho si nenájdeš.

V oblasti zdravia sa ti tiež nebude dariť. Daj si pozor na to, čo budeš jesť, lebo ťa môže potrápiť žalúdok a časté návštevy toalety.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy