Veci, ktoré si muži na ženách všímajú ako prvé

Každá z nás má iný vkus a to platí aj o mužoch. Každému z nich sa páčia rôzne veci, avšak veľa z nich majú podobných. Toto sú 4 veci, ktoré si muži všímajú na ženách ako prvé. 

Príťažlivosť je individuálna a každému sa môže páčiť niečo iné. Toto sú 4 veci, ktoré si muži všímajú ako prvé.

Úsmev a zuby

Nádherný úsmev s bielymi zubami patrí medzi prvé veci, ktoré si chlap na žene všimne. Máš problém s tým, že nemáš biele zuby, no chcela by si mať? V našom článku TU sa dočítaš o tom, ako si ich vybieliť.

Naopak, ak žena chodí negatívne naladená, zrejme sa na ňu neusmeje žiaden ďalší muž. Preto sa vždy usmievaj a možno práve tvoj úsmev zlepší niekomu deň.

Všímajú
zdroj: Pexels/Daniel Xavier

Štýl obliekania

Áno, aj toto patrí medzi znaky, ktoré mužom udierajú do očí. Keď sa nad tým zamyslíš, aj ty si všímaš, ako sa muži obliekajú a to isté robia aj oni. Koniec koncov, aj my si hľadáme takých partnerov, ktorí sa nám páčia, hoci aj štýlom obliekania.

Vyjadrovanie

Vyjadrovanie patrí taktiež medzi dôležité znaky, ktoré si chlapi všímajú. Ak v jednej vete povieš viac nadávok ako normálnych slov, zrejme nikoho nezaujmeš, skôr odradíš. Pamätaj, žena má byť dáma a nie vulgárny chlap z ulice. Samozrejme, v dlhodobom vzťahu je úplne normálne správať sa mierne neslušne, avšak ak ho chceš okúzliť, správaj sa slušne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Zadok a prsia

Aj napriek tomu, že niektorí muži nie sú zaťažení na postavy, veľké prsia či zadky, priťahuje to ich pozornosť. Ženské tvary jednoducho udrú každému do očí a patrí to medzi veci, ktoré si všímajú ako prvé.

Nezabudni na to, že starostlivosť o samú seba je dôležitá. Máš nízke sebavedomie kvôli menšiemu poprsiu? Klikni na náš článok SEM a dozvieš sa, ako si môže zväčšiť prsia bez plastickej operácie.

To, čo sa páči jednému, sa nemusí druhému, avšak toto sú presne tie veci, ktoré si muži všímajú najčastejšie. Čo patrí medzi najdôležitejšie aspekty, je práve to, aby bola žena sama sebou, a aby sa mala rada taká, aká je. Ak sa žena nemá rada, musí niečo zmeniť a pracovať na svojom zlepšení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating