instagram/veronikaostrihonova

Veronika Cifrová Ostrihoňová je obľúbenou slovenskou moderátorkou. Dobrý influence má aj na svojom instagramovom profile, kde ju sleduje viac ako 200-tisíc ľudí. No ako to už býva zvykom, také známe osobnosti nemajú iba fanúšikov, ale aj hejterov.

Veronika je známa tým, že sa nebojí vyjadriť svoj názor a spolu s manželom sú otvorení rôznym témam. Rovnako tak majú optimistický a tolerantný pohľad na svet, ktorý mnohých ľudí irituje. Sám Sajfa častokrát zdieľa komentáre, ktoré mu ľudia posielajú s cieľom uraziť ho. Tentokrát sa o veľmi nepríjemnú správu podelila práve Veronika.

Len pred pár týždňami pritom musela riešiť nepríjemnú kauzu okolo jej diskusnej šou Silná zostava, ktorú riešilo celé Slovensko.

Dnes na svojom profile zdieľala správu, ktorú dostala od istého Radovana. Ten jej rozhodne neposlal konštruktívnu kritiku, ale „obyčajnú“ nálož neoprávnených nadávok. Veroniku niekoľkokrát nazval pi*ou a škaredé pomenovanie sa ušlo aj pre jej manžela Mateja, ktorý podľa Radovana nie je ani chlapom.

Ktovie, čo ľudí ako on k takým správam vedie. Určite nie snaha kritikou pomôcť.

zdroj: instagram/veronikaostrihonova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News