Móda je nekonečno kreativity spojenej s krásou ženy. Fantázia je tým najlepším pomocníkom a čím zaujímavejší outfit, tým krajší pohľad na celú osobnosť. Oblečenie, ktoré nosíme, totiž odhaľuje mnoho o našom psychickom rozpoložení, našej nálade, ale aj obľúbených farbách, strihoch a koníčkoch. 

Tie najlepšie a najkrajšie outfity dotvárajú hlavne doplnky, ktoré ich dokážu vyzdvihnúť na úplne inú úroveň. Dodajú im šmrnc a podľa doplnkov sa častokrát odvíja aj to ako celý look vnímame. Ak máš rada originalitu, si kreatívna duša, ktorá miluje novinky, mám pre teba niečo, čo budeš okamžite chcieť.

Jednoduché, no predsa extravagantné

Traky či popruhy sú v módnom priemysle buď milované alebo nenávidené. Influencerky zo Slovenska si tento módny výstrelok pochvaľujú a hrdo ho kombinujú takmer ku všetkému. Či už sú to rifle, šaty, blúzka a sukňa, ba dokonca plavky.

Ak však túžiš po krásnom a originálnom kúsku priamo zo Slovenska, Zrzáky sú to pravé orechové. Tieto popruhy vytvára Zrzkastyle, ktorá sa do módy naozaj vyzná. Začala vyrábať originálne popruhy, ktoré podľa jej slov oživia každý basic outfit. Či už v čiernej, bielej alebo hnedej farbe. Uvidíš, tvoje outfity dostanú úplne iný rozmer.

Vyšperkovaná bomba

Nádherné, výrazné a jedným slovom dokonalé. Doplnok, ktorý hrá farbami a kúsok, ktorý si budeš vážiť aj o niekoľko rokov. Takéto nádherné drahokamy vyrábajú dve sestry, ktoré pochádzajú zo Slovenska. Inšpirované slovenským folklórom a rastúcou senzáciou festivalov vytvorili dokonalý doplnok pre každú ženu, ktorá chce vytŕčať z davu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.