unsplash.com

Ver mi, si krásna.
Pri tej vete ti možno na tvári vybehol úškrn, možno preto, že sa o to už nejakú dobu snažíš, možno preto, že sa ti to zdá absurdné. Ale ver mi, si krásna.

Dospievajúce mladé dievčatá no rovnako aj vyspelé ženy majú problém so sebamilovaním. Prečo je to tak? Nie nebudem viniť modelky či iných influencerov. Oni predsa nemôžu za to ako vyzerajú, a často sú k tej „dokonalej“ postave či „bezchybnej“ tváričke nútení. Napadlo ti niekedy že aj modelka, ktorú každý deň sleduješ na Instagrame môže premýšľať nad tým istým? Môže si prezerať niekoho fotky a vravieť si „Kiežby som tak vyzerala“.

Mala by si si uvedomiť, si nádherná tak ako to dievča s Gucci kabelkou čo si videla nakupovať drahé topánky a tiež ako to dievča v roztrhaných teniskách. Krása nie je definovaná oblečením, značkou, farbou, makeup-om. Je definovaná tým, čo z teba vyžaruje. A každý máme tú svoju iskierku, ktorá zabezpečuje našu krásu.

zdroj: pexels.com
pexels.com

Či už sa dnes cítiš pod psa, ležíš v posteli s neučesanými vlasmi a tabuľkou čokolády, alebo se

díš niekde v škole a snažíš sa vyzerať perfektne navonok, ver mi si nádherná. A kto sa bude snažiť presvedčiť ťa opaku potrebuje presne toto isté počuť

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife