Vémola má milenku
Instagram/lela_ceterova_official, Instagram/rikafane.official

Kauza medzi MMA zápasníkom a herečkou z filmov pre dospelých naberá na obrátkach! Ku všetkému sa konečne vyjadril aj priamy aktér, Karlos Vémola, ktorý svoju milenku dourážal na Instagrame

Mileneckú kauzu, ktorá aktuálne beží u Vémolovcov, určite sleduješ aj ty. Každú chvíľu na povrch vychádzajú nové skutočnosti a inak tomu nebolo ani dnes.

Karlosova milenka
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola/rikafane.offcial

Vémola ju verejne dourážal

Má iba 18, nedávno hviezdila v SuperStar a teraz sa na svetlo sveta dostáva kvôli afére so ženatým MMA zápasníkom. Hana Džurbanová alias Rika Fane sa najprv nechcela vyjadrovať, no napokon vracia údery.

Najprv si svoje srdce vyliala v stories na Instagrame. A pred niekoľkými hodinami vzťah s „Terminátorom“ priblížila známemu českému magazínu Extra a nezabudla zverejniť aj hlasovky či šteklivú konverzáciu s Terminátorom. Tomuto jej kroku však predchádzala poriadna nálož od kontroverzného zápasníka.

Hana Džurbanová alias Rika Fane

Rika Fane
zdroj: Instagram/rikafane.official

Vémola totiž prelomil mlčanie, a keďže mu neustále píšu médiá, na Instagrame zverejnil video. „Nonstop mi píšu nejakí novinári, aby som sa vyjadril k tomu, čo rozpráva nejaká bláznivá Rika Fane,“ začal ešte pokojne. A potom to prišlo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News