Karlos Vémola a Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová sa majú brať už čoskoro, no celé sa nám to akosi komplikuje. A vieš aký je dôvod? Známy MMA zápasník sa totiž nechce ženiť bez ďalšieho titulu, čo môže cestu k oltáru zruinovať. Pre iSport sa Karlos rozhovoril aj o ďalších detailoch. Ak budeš čítať ďalej, dozvieš sa viac šokujúcich priznaní. 

Ich svadba sa neustále odkladá. Karlos Vémola svoju priateľku Lelu Ceterovú požiadal o ruku pred dvoma rokmi. Svoje áno si mali povedať už niekoľkokrát, no obrad sa furt presúval. Vždy im totiž do toho niečo vošlo.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Tešili sa márne?

Vyzeralo to tak, že konečne sa to udeje. MMA zápasník už predsa začal všetko plánovať. Svojej milovanej ale sľúbil, že pred oltár predstúpi jedine ako šampión zmiešaných bojových umení. Lela mu ale verí natoľko, že už mala aj veľkolepú rozlúčku so slobodou a dokonca sa znovu dala vylepšiť.

V jednom z našich článkov sme ti písali o tom, ako to na takejto kráľovskej udalosti bude vyzerať. Karlos to vzal do vlastných rúk, pretože podľa jeho slov, by sa svadba ani neudiala. Jeho snúbenica totiž na také veci nie je. A ako správny kontroverzný párik, na svadbe im nesmie chýbať kolotoč a štyri levy. To všetko je ale na spadnutie.

Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola o tom, či svadba bude

„Som tak naladený, že vyhrám. Každopádne, moje slovo platí a moja žena ma tak pozná. Keby som z akéhokoľvek dôvodu nezískal opasok, svadba sa odkladá. Ľudia mi hovoria: ,Asi by si nezrušil celú svadbu, dal si zálohu.‘ Na zálohu s*rie pes,“ povedal namotivovaný Karlos Vémola pre iSport.

„Muselo by sa to odložiť, nedá sa nič robiť. Teraz mi naviac do kolotočov a levov hádžu boty. Teraz už je na tej lúke postavený stan, s čím som nepočítal. Takže na to nie je úplne toľko priestoru. Kolotoč tak bude musieť byť asi iba malý, labute nebudú. Riešim, skrátka, okrem toho zápasu takéto podstatné veci, či tiger alebo lev. Budem toho mať po zápase veľa,“ doplnil v rozhovore.

Lela Ceterová a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Karlosa totiž v sobotu čaká dôležitý zápas na českom ostrove. Na Štvanici sa môže o všetkom rozhodnúť. Okrem Lely tak budeme určite v napätí aj my. Budeš to sledovať?

Zdroj: isport.blesk.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News