V ženskej kabelke nájdeš všetko. Od náhradného outfitu, cez tehly až po celý vesmír. Podstatné je nájsť potrebnú vec, v tú správnu chvíľu za čo najrýchlejší čas. Takéto úlohy sú občas nad naše super sily. Avšak, aké sú tie dôležité veci, ktoré majú v kabelke vyhradené miesto? Jej obsah predsa len musíme redukovať, pretože Hermioninu tašku nevlastníme, aj keď po nej ešte stále úpenlivo túžime. U nás v kabelke určite nájdeš:

1. Telefón, peňaženka, doklady

Plus peniaze, preukážka do knižnice, fotka psieho miláčika (prípadne iná), žuvačky, karta na dopravu, lieky od bolesti, zväzok kľúčov (kľúč od vchodu, od bytu, od domu, od srdca bývalého) s vkusnou veľkou kľúčenkou, aby si ich vylovila v rekordnom čase, keď budeš mrznúť pred dverami.large-1

2. Zrkadlo a výber životne dôležitej kozmetiky

Obľúbený rúž, ďalší obľúbený rúž, zrkadlo aby si si vedela aplikovať rúž, korektor na kruhy pod očami, púder, balzam na popraskané pery- hlavne v zime či krém na suché ruky. Každá máme niečo. A každá to niečo so sebou neustále vláčime. Parfém, pretože žena bez parfému je tak trochu nahá

3. Hrebeň

Do tejto kategórie taktiež spadajú sponky a rôzne gumičky do vlasov. (Áno, tento sortiment má zázračnú tendenciu sa strácať.)

4. Voda 

Voss ma ideálnu fľašu do kabelky. Táto dizajnová fľaša je praktická a naviac štýlová. Vďaka širšiemu hrdlu fľaše si po vypití vody môžeš robiť vlastné limonády z ovocia, mäty či zázvoru. Je jednoduchšie mať jednu fľašu ako si kupovať denne jednorazovú minerálku v mäkkom plaste.

Voss vodu kúpiš najvýhodnejšie TUlarge

5. Nabíjačka na telefón

Chceme alebo nie, musíme si priznať, že žijeme v dobe, kedy sa bez telefónu ani nepohneme. Aby si predišla stresovej situácii, hlavne pri dlhých dňoch, je praktické mať pri sebe nabíjačku, či už klasickú alebo tú externú.

6.  Antibakteriálny gél, vreckovky a iné hygienické potreby

To všetko spadá do jednej nevyhnutnej, praktickej kategórie, ktorej využitie nájdeš každodenne.

7. Dáždnik

Osobne by ma mama za tento bod obzvlášť pochválila. Tebe sa poďakujú zas nezmoknuté vlasy.

8. Pero a diár

Všetky kontakty, čísla, dátumy, myšlienky, zápisky, poznámky sa nedá mať stále na pamäti. Plus možno sa konečne odhodláš a napíšeš odkaz tomu vysokému fešákovi, ktorého stretávaš každé ráno v obľúbenej kaviarni.tumblr_o497nddvdf1u32h4qo1_500

Náš zoznam je kompletný. Všetok tento chaos nosíme každodenne na ramene po celý deň. Niekoľko kilové závažie má funkciu splneného silového tréningu. A čo ty? Bez akej veci sa počas dňa nezaobídeš?

 

fotografie: tumblr.com

cover foto: pinterest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife