varovné signály

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sklamanie v láske už zažila hádam každá jedna z nás. Dôvodov je neskutočne veľa, no horšie to je v prípade, ak nám na „pánovi dokonalom“ záleží až priveľa. Kvôli nemu dokonca prehliadame i prvotné varovné signály, ktoré nám jasne dávajú najavo akúsi stopku. 

Sme už raz také. Občas sa staviame hlavou proti múru a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Budujeme si vzťah s mužom aj napriek tomu, že nám od úplného začiatku na ňom čosi nesedí.

Možno ťa týmto trošku upokojíme, ale nie si v tom sama. Nie si jediná, ktorá si kladie po určitom čase otázku, prečo to zašlo až takto ďaleko alebo prečo som to nechcela vidieť. Odpoveď je jednoduchá. Môžu za to tie známe „ružové okuliare“, cez ktoré sa pozeráme, keď sme zamilované.

Dôležité je vedieť z toho správne „vykorčuľovať“ a načúvať o čosi viac aj svojej intuícii. My ženy ju máme viac než perfektnú. Aby si sa nabudúce nedostala do tohto štádia, zameraj sa na jeho správanie, reakcie, ktoré ti dokážu o budúcom vzťahu povedať omnoho viac, ako si si možno doposiaľ myslela. Vyhneš sa tak nešťastnému vzťahu, sklamaniu a ďalším iným nepríjemnostiam.

Muži vysielajú isté varovné signály už od samého začiatku a nie je dokonca ani také ťažké ich odhaliť. Maj preto pri najbližšom spoznávaní oči na stopkách. Dávaj si pozor hlavne na tieto 3 typy mužov. Ak zbadáš v ich prítomnosti niektoré z týchto znakov, radšej sa ďalšiemu stretnutiu vyhni. Nemuselo by to dopadnúť najlepšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating