pexels.com
Internet je plný ľudí, plný záhadných ľudí a každý v sebe skrýva niečo záhadné, tajomné. Tieto veci len tak ľahko nezistíš pri úplne bežnej konverzácií. Možno si iba myslíš, že o tom človeku vieš veľa, no opak je pravdou.
A pravda, skôr či neskôr, vždy vyjde najavo. Všetko začína vždy tak nevinne, no daj si pozor na to, s kým, kedy a ako.
Internetové zoznamky ponúkajú akési odreagovanie, možno únik pred realitou. Ale hlavne tam nájdete mnoho ľudí či už tvojich budúcich priateľov alebo aj, bohužiaľ, nechutné zvery.

pexels.com

Začína to klasickým Ahoj. Predstavenie, pár otázok, spoznávanie sa. Nastane chvíľa, keď kvôli dotyčnému presedíš celé noci online v chate, ktorý začína naberať možno vyšší level. A ráno? Ráno ako prvé kontroluješ mobil, prijaté správy alebo zmeškané hovory. A znova začína ten istý kolobeh. Asi to poznáš, keď si s niekým začneš rozumieť a pritom ste sa nikdy predtým nevideli. Akoby ste boli dlhoročný priatelia. Nedaj sa ale oklamať. Nikdy.
V tom človeku jednoducho vidíš oporu, priateľstvo, pomoc. Čo je na jednej strane fajn…
Akosi už bežná online rutina nestačí a dohodnete sa na celkom nevinnom stretnutí. Možno malej prechádzke, káve alebo zmrzline, čo vaše „priateľstvo“ iba zocelí. Všetko ide podľa plánu, veď prečo by mala obyčajná prechádzka dopadnúť zle? Verím mu predsa. Zdá sa, že je v pohode. Presne ako som si myslela…malá prechádzka ešte nikoho neZNÁSILNILa.

pexels.com

No daj si pozor…
s kým ideš von,
s kým si sadneš do auta,
komu zveríš svoje tajomstvá,
A o kom si myslíš, že je vlastne celkom obyčajný človek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife