Znamenia, ktoré budú mať šťastie

Prichádza máj a s ním nielen teplé počasie, ale aj obdobie skúšok. Či už sú to prijímačky alebo štátne skúšky, TAKTO sa z tých všetkých povinností nezblázniš. Ako to zvládneš podľa svojho znamenia zverokruhu? Budeš zapíjať ich úspešné zvládnutie alebo smútok?

Okrem toho ťa možno v nasledujúcom mesiaci prekvapia aj ťažké životné skúšky. Predpovieme ti, či dokážeš prekonať aj tie najväčšie prekážky.

Ako zvládneš skúšky podľa znamenia?

Baran

Už náš horoskop na apríl ti predpovedal, že patríš medzi šťastné znamenia, ktoré čaká veľký životný úspech. Kvôli skúškam si možno zanedbala spánok. Po májových skúškach v škole sa to ale zmení a všetky tie prebdené noci sa ti zúročia. Zvládneš ich bravúrne. Lepšie, ako si očakávala.

Býk

Býkov možno nečakajú práve štátne skúšky, no v práci do svojich rúk dostaneš dôležitý projekt. Zvládneš to ale taktiež na jednotku. Možno môžeš čakať aj povýšenie od šéfa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Blíženci

Ty patríš medzi znamenia, ktoré budú mať úspech v oblasti zdravia. Možno sa ti podarí poraziť zákernú chorobu alebo jej priebeh pomôžeš uľahčiť niekomu blízkemu. V oboch prípadoch však budeš oslavovať.

Rak

Tebe sa podarí prekonať duševnú vec. Možno si v posledných týždňoch či mesiacoch bola kvôli niečomu smutná. V máji sa to však zlomí a hoci to ešte do polovice mesiaca budeš mať na mysli, konečne sa cez to prenesieš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy