Uzmierenie

Hádky patria medzi bežnú súčasť každého vzťahu. V niektorých pároch nie sú až tak časté, no v iných môžu byť na pravidelnej báze. Ako sa udobriť s partnerom po hádke a nehnevať sa na seba dlhšie ako 2 dni? Dbaj na týchto pár trikov a uzmierenie príde veľmi rýchlo.

Toto je 6 trikov, vďaka ktorým sa ti podarí prekonať krízu a uzmieriť sa s tvojou milovanou polovičkou čím skôr.

Zavtipkuj

Pamätaj, smiech lieči, a to platí úplne vo všetkom. Ak si sa s partnerom pohádala a nevieš, ako to čo najrýchlejšie urovnať, začni vtipkovať. Snaž sa povedať niečo vtipné alebo sa k nemu pritúľ. To, že budete obaja nahnevaní alebo zdutí k ničomu nevedie.

Ak si sa zmýlila, priznaj si chybu

My ženy máme pocit, že vždy musíme vyhrať a byť dokonalé. Láska nie je založená na tom, že jedna strana má pravidelne vo všetkom pravdu a tá druhá len pritakáva. Ak si sa v niečom zmýlila, ospravedlň sa mu a uvidíš, že sa udobríte rýchlejšie ako bežne. Nezabudni na to, že ospravedlnenie musí byť úprimné a zo srdca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Prihovor sa mu prvá

Tento trik nemusí platiť na každého chlapa, avšak ak sa ti tvoj partner vždy prihovára ako prvý, mala by si spraviť výnimku tentokrát ty. Začni po hádke konverzáciu ty. Začnete sa skôr rozprávať a teda ustúpi aj hnev či frustrácia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating