Opäť nadišiel pondelok, nový týždeň a s tým spojený aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď zistiť, čo ťa podľa predpovede hviezd čaká od 17. do 23. mája 2021!

Baran

V osobnom živote zbystri pozornosť a nebuď nevšímavá voči tým, na ktorých ti záleží. Inak hrozia konflikty. Tvoji milovaní začínajú mať pocit, že si voči nim až príliš ľahostajná.

Čo sa týka práce, šéf konečne ocení tvoju snahu. Len tak ďalej. No nezabúdaj na svoje zdravie. Už dlhšie sa ti organizmus snaží povedať, že potrebuješ viac zapracovať na svojom jedálničku.

Býk

Už dlhšie sa cítiš, akoby sa všetko čoho sa dotkneš premení na jednu veľkú katastrofu? To bude tým, že nevydiskutované konflikty medzi tebou a partnerom začínajú naberať na obrátkach. Úprimná konverzácia môže však všetko zmeniť.

V práci buď obozretná. O tom, o kom si myslíš, že mu môžeš dôverovať, ti chce podraziť nohy. Nezabúdaj ani na zdravie. Pitný režim je veľmi dôležitý. Tak neleňoš a pi viac čistej pramenitej vody.

Blíženci

Sú dobré aj zlé dni. A tento týždeň to vyzerá na aj aj. Ak ti niečo prekáža na partnerovi, konečne si to vyjasnite. Je na to správna chvíľa. V opačnom prípade vzniknú hádky.

Ale, ale… Niekoho tu čaká nová ponuka na skvelú prácu. Využi šance, máš na to. Hviezdy sú ti naklonené v pracovnej oblasti. Ale nepreceňuj svoj organizmus. Včasný spánok tvoje telo ocení.

Rak

Pre všetky nezadané Račice, je tu veľká šanca, že status nezadaná sa môže čochvíľa zmeniť. Vyzerá to na týždeň lásky a nezabudnuteľných flirtov. Všetko však s mierou, aby sa to nevymklo spod kontroly.

V práci to vyzerá na plno povinností. Ak si za stôl sadneš a poctivo všetky veci, ktoré máš urobiť aj urobíš, môžeš v pokoji odísť domov. V zdraví ťa nič prevratné čakať nebude. Napriek tomu, že sa cítiš v pohode a zdravá, vitamínom by si sa nemala vyhýbať.

Lev

Môžeš byť spokojná. Tento týždeň ťa nečakajú žiadne hádky s partnerom, ba niečo lepšie. Konečne ti pošepká to, po čom už dlhšie túžiš. Ty sa zas na oplátku nebráň a posuň váš vzťah na vyšší level.

Bojíš sa zmien? Takto ale nikdy nepostúpiš v práci vyššie. Konečne sa ozvi a ukáž šéfovi, čo v tebe má! Už si príliš dlho čakala. Ak s tým opäť počkáš, môže byť neskoro. Začni viac športovať a menej stresuj. Neprospieva ti to.

Panna

Ani tento týždeň to nevyzerá na lásku. Nezúfaj, keď nastane správny čas, ten pravý sa objaví. Nový týždeň môžeš zatiaľ využiť pre seba a aktivity, ktoré ťa bavia. Je čas naučiť sa byť sama so sebou.

Tvoj šéf ti chce už dlhšie niečo povedať, buď pripravená. Všetko, čo ti povie, vnímaj pozorne, má to svoj význam. Už onedlho ťa čakajú veľké zmeny. Tento týždeň je len ich začiatok. A čo takto začať behať? Pomôže to s tvojím stresom.

Váhy

Už dlhšie sa s tebou ťahajú problémy s partnerom. A ani týždeň, v ktorom sa nachádzaš ti neprinesie zmenu. Teraz naozaj nie je vhodná doba sa tým zaoberať. Ono sa to vyrieši, len tomu daj čas a priestor.

Naopak, v práci to vyzerá na kľudný týždeň plný úspechov. Nejedenkrát zažiariš v očiach nadriadeného. Kľudne to aj osláv. Po takej drine si to zaslúžiš. Neprežeň to však s pitím. Môže to uškodiť tvojmu organizmu.

Škorpión

Tvoj týždeň bude v znamení lásky. Teš sa z toho, nie každý má to šťastie. Vychutnaj si krásne momenty, ktoré tento týždeň zažiješ, plnými dúškami. Posilní ťa to a dodá stratenú energiu.

Začni sa viac koncentrovať v práci. Už aj tvoji kolegovia si všimli, že sa s tebou niečo deje. Ak chceš predísť problémom, plň si svoje povinnosti zodpovednejšie. A to platí aj pre tvoje zdravie. Cítiš únavu? Nevzniklo to len tak. Zrejme to spôsobuje tvoj nasadený životný štýl.

Strelec

Týždeň bude poznačení nepríjemnou správou od partnera. Ak ide o vec, ktorú nemáš ako ovplyvniť, snaž sa ju čím skôr vypustiť z hlavy. Alebo to skús obrátiť na kompromis.

Ak ti niečo povie tvoj kolega, neber to hneď ako urážku. Zrejme nemá len dobré obdobie. Inak by sa v práci nemalo udiať nič, čo by ťa zaskočilo. Skús však viac športovať. Hviezdy šepkajú, že začať by si mala už tento týždeň. Vyplatí sa ti to.

Strelec

V partnerskom živote to svitá na lepšie časy a to už pocítiš v priebehu pondelka či utorka. Radšej stav na kompromisy ako na presadzovanie len tvojich požiadaviek. Partner potrebuje cítiť, že je pre teba dôležitý.

V práci to bude tento týždeň hektické, ale ty sa nedaj vystresovať. Snaž sa splniť všetky povinnosti. Čo sa týka zdravia, je úžasné, že sa oň staráš, pokračuj v tom. Hviezdy ti radia, že šport ťa uvoľní od stresu, ktorý ťa čaká v novom týždni.

Kozorožec

Doma zavládne konečne pokoj, ktorý si už dávno potrebovala. Môžeš očakávať aj prekvapenie od partnera. Niekedy v strede týždňa ti oznámi niečo, čo ťa nesmierne poteší.

Hviezdy sú ti naklonené, tvoje úsilie sa už v pondelok môže vyplatiť. Ku koncu týždňa očakávaj dobrú správu, črtá sa lepšia pracovná pozícia. Tvoj hektický život sa začína podpisovať na organizme. Pozor na to.

Vodnár

Nový týždeň pre teba znamená týždeň nových príležitosti. Neboj sa lásky. Za rohom ťa čaká ten, ktorý ti poblázni hlavu, ale aj ukáže nový smer. Najmä koncom týždňa maj oči poriadne otvorené.

Ak je reč o práci, tento týždňa sa riaď pravidlom, že ticho je niekedy lepšie. Kolegovia sa ťa budú snažiť vyviesť z miery. Nevšímaj si to a hľaď si svoje. Inak sa to môže odraziť aj na tvojom zdraví.

Ryby

Priprav sa na hádky s partnerom. Už dávno ti chcel povedať, čo sa mu na tebe nepáči. Nevnímaj to však ako pohromu. Skôr ako zapracovanie na vzťahu. Má ťa rád, ale sú veci, ktoré mu jednoducho prekážajú.

Naopak v práci sa ti bude nesmierne dariť. Priam budeš tento týždeň hviezdiť. Nedaj sa zaslepiť úspechom. Raz sme hore, raz dole. Skôr venuj dostatok času sebe a tvojmu telu, je čas zapracovať na kondičke.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.