žena sa pozerá do zrkadla

Pred nami je ďalší pracovný týždeň, ktorý prinesie celkom priaznivé udalosti. Pozor si však treba dávať na zdravie. Viróza alebo prechladnutie by mohli niekoho dostať do postele. Čo hovorí týždenný horoskop o tvojich dňoch?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Týždenný horoskop  ti prináša nejaké starosti a hlavou sa ti bude víriť veľké množstvo myšlienok. Postupne sa však ustália a ty pocítiš opäť optimizmus. Si nápaditá, preto si ver aj v pracovnej oblasti.

Pre nezadané prichádza veľmi dobrá správa v láske, ktoré počas tohto týždňa môžu očakávať dôležité stretnutie. Väčšiu pozornosť venuj psychickej pohode, starosti, ktoré sa objavia ti môžu spôsobovať úzkosť.

Tvoje šťastné dni sú utorok a streda, pozor si dávaj na štvrtok a piatok.

Býk

S príchodom jari sa ti postupne otvárajú oči, začneš byť čoraz viac aktívnejšia a nabitejšia dobrou energiou. Na pracovnom poli ťa čaká skutočne veľa práce, no s každou úlohou si dokážeš správne poradiť.

Nezadané stále hľadajú toho pravého a na svojom výbere si aj dostatočne potrpia. Prechladnutie by ťa mohlo dostať do postele, preto sa viac šetri a dopraj si dostatok vitamínov.

Šťastné dni budú medzi pondelkom a stredou, sobota a nedeľa skôr napätými.

psychologické triky
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Blíženci

Hviezdy ti budú počas tohto týždňa priať a prinesú ti veľa sily a odvahy. K svojim cieľom sa dostaneš rýchlym tempom. Energia, ktorú pocítiš ti pomôže pri dôležitých úlohách.

V láske by si mala nasledovať svoje srdce, niektoré situácie ťa prinútia robiť isté rozhodnutia. Objaviť sa môžu bolesti v oblasti chrbtice a krížov, dopraj si dobrú masáž, pokojne aj u odborníka.

Voľné dni sú pondelok a utorok, šťastné štvrtok a piatok.

Rak

Máš pred sebou veľmi príjemný týždeň, ktorý ti dopraje veľa pozitívneho myslenia. V práci budeš stíhať zodpovedne plniť svoje úlohy a čakajú ťa aj priaznivé dni vo vzťahu.

Nezadané budú spoznávať nových ľudí, z niektorých sa môžu vyvinúť pevné priateľstvá a možno aj niečo viac. Potrápiť ťa môže pohybový aparát a to predovšetkým nohy, dopraj im dostatok odpočinku, najlepšie vo vyvýšenej polohe.

Pondelok, utorok a streda budú šťastnými dňami.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy