instagram/ewa_farna93

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Česká speváčka Ewa Farna je už dlhé roky terčom kritiky kvôli svojej postave. Keďže sa na hudobnej scéne objavila v pomerne mladom veku, jej dospievanie a premenu z dievčaťa na ženu sledovalo množstvo fanúšikov. Rovnako tak aj hejterov, ktorí ju neustále kritizovali za to, že nemá telo „ako iné speváčky“.

27-ročná Ewa, ktorej sa vďaka koreňom darí aj na poľskej scéne, je už dnes aj mamičkou syna Artura. Po jeho pôrode výrazne schudla, čo je vidno aj na jej posledných fotkách. Jej váha počas kariéry kolísala hore a dole, no nikdy sa netýrala kvôli tomu, že sa nepáči iným. V najnovšom príspevku, ktorý pridala na svoj instagram, sa práve k tejto téme rozpísala.

Nebolo to ľahké obdobie , keď prechádzate fázami sebaprijatia, prijímania zmien svojho tela pod vplyvom hormónov a niekto vám stále vyčíta, že už nevyzeráte rovnako a mali by ste jesť menej,“ vyjadrila sa pod sériou dvoch fotografií.

Chcem vám povedať, že som sa vždy snažila zdôrazniť, že skutočnosť, že nemám 50 alebo dokonca 60 kíl neznamená, že nemám právo byť speváčkou či sa objavovať na obálkach časopisov. Šok! Dokonca to ani neznamená, že vediem nezdravý životný štýl!“

Ďalšími slovami apelovala na fakt, že bodypositivity je v dnešnej dobe dôležitá a všetky ženy nemusia mať veľkosť 34 na to, aby boli krásne a mali sa rady. Dokonca ani to, že by sa im mal za to niekto vysmievať. Najdôležitejšie je totiž zdravie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News