Instagram/majkspirit

Ak chceš byť v živote šťastná a úspešná, mala by si sa inšpirovať tými najlepšími. Ľuďmi, ktorí v živote niečo dosiahli a tak vedia, o čom rozprávajú. Svoje o tom vie aj úspešný raper, milujúci manžel a otec Majk Spirit. Na svojom Instagrame zverejnil zoznam 10 vecí, ktoré musíš robiť, aby sa ti to podarilo.

Každú jednu vec z tohto zoznamu môžeš do svojho každodenného života zaradiť už hneď teraz. Neodkladaj to a nehovor si, že začneš zajtra. Všetci dobre vieme, že takéto predsavzatia nefungujú. Ak niečo naozaj od života chceš, musíš si ísť jednoducho za tým.

10 tipov na úspešný život podľa Majka Spirita

1. Rob každý deň niečo pre svoje telo. Môžeš automaticky vyzerať lepšie ako 80 % populácie len tým, že sa pri niečom pravidelne hýbeš a potíš. Kľúč je konzistencia, trikrát za týždeň, ideálne každý deň.

2. Rob každý deň niečo pre svoju myseľ – čítaj, počúvaj, pozeraj, konverzuj. Podcasty a audio knihy sú momentálne asi najefektívnejší spôsob, ako prijímať nové zaujímavé informácie a skúsenosti.

3. Rob každý deň niečo pre svoju dušu – medituj, modli sa, tráv čas v prírode alebo s deťmi, pomáhaj druhým. Nájdi svoje oko búrky, ticho lieči.

4. Konzumuj zdravé a užitočné veci – to platí pre telo, ale aj pre uši a oči. Jedna vec je jesť kvalitné potraviny, piť veľa vody, dýchať zhlboka, dávať studenú sprchu, stráviť čas na priamom slnku. Druhá vec je, čo prijímaš mentálne. Hudba, ktorú počúvaš, ovplyvňuje to, kým si. Filmy, seriály, správy, detto. Ale hlavne sa zbav toxických ľudí a zvykov vo svojom živote.

5. Vstávaj skoro – ráno robí deň a nepriestrelná ranná rutina je základ. Stihni čo najviac predtým, ako chytíš do ruky telefón. Tvoja predstavivosť je po spánku čerstvá a nabitá, využi to. Chvíľka vďačnosti je tiež skvelý štart dňa.

6. Dve-tri hodiny sústredenej práce každý deň – žiadne sociálne médiá, e-mail, žiadny mobil. Plné sústredenie sa na kreatívnu prácu bez rozptyľovania sa.

7. Obetuj krátkodobé potešenie v prospech dlhodobej spokojnosti – príliš veľa párty, randenia, Netflix & chill, videohry, scrollovanie, fast food, atď… toto všetko ti kazí motiváciu.

8. Ako robíš niečo, tak robíš všetko – buď 100 % tam kde si, vždy. Opúšťaj komfortnú zónu, dávaj si ciele, rob to, čoho sa bojíš, vytváraj obsah, ktorým chceš byť známa a nie len tým, čo nachytá lajky. A užívaj si svoju cestu.

9. Maj p**i – keď nereaguješ na negativitu, ľudia pochopia, že nemajú pod kontrolou tvoje emócie a postupne ich to prestane baviť.

10. Zainvestuj do NFT – či už zainvestuješ peniaze alebo čas je na tebe, dôležité je, že zachytíš tento trend v zárodku a budeš z toho môcť v budúcnosti profitovať.

Začneš sa riadiť týmito radami od Majka?

zdroj: Instagram/majkspirit

Zdroj: Instagram/majkspirit

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife