instagram/couple

Koľko mužov sa už pokúsilo prísť na to, po čom ženy vlastne túžia? Hľadajú to tajomstvo a uchyľujú sa k predstavám, že nám nikdy nič nebude stačiť. Skutočnosť je však taká, že toho nechceme veľa. Len pár úprimných vecí vo vzťahu, ktoré nás spravia šťastnými.

Všetko, čo od mužov vo vzťahu chceme, je cítiť sa milované a v bezpečí. Chceme vedieť, že vám na nás záleží a nepotrebujeme k tomu žiadne drahé dary a veľké gestá ako z romantických filmov. Stačí bozk na čelo, objatie, úprimný záujem o to, ako sa máme, … a vďaka týmto „maličkostiam“ nám vašu lásku potvrdzujete.

Nechceme až tak veľa, len túžime po tom, aby ste nás videli tak krásne a šikovné, ako naozaj sme. Byť vo vašich očiach skvelými partnerkami, ktoré zbožňujete, aj keď máme svoje chyby, prirodzene.

Chceme, aby ste boli po našom boku v dobrom aj v zlom, tak, ako my budeme po tom vašom. Rady by sme boli vašimi najlepšími priateľmi, cítili vašu podporu, keď sa nám nedarí a smiali sa v dobrých dňoch, ako keby sme mali byť večne mladí.

Nechceme, aby ste to s nami vzdali pri prvom probléme a hľadali ho tam, kde vôbec neexistuje. Všetko je len o rešpekte, pochopení a úprimnej láske. Pridajte k tomu kompromisy a my vám dáme celé svoje srdce.

Je toho tak veľa? Nemyslíme si. Keď sa dvaja ľúbia, pôjde to samo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating