Letná láska
Pexels/RODNAE Productions

Letná láska sa volá letná preto, lebo je určená na leto. Nemalo by sa stať, že ti prerastie cez hlavu. Bohužiaľ, občas sa aj to stáva.

Keď ti letná láska prerastie cez hlavu, mala by si to ukončiť. Nie je dobré, aby si si robila nádeje na niečo viac, lebo tento vzťah má krátku trvanlivosť. Nemal by byť dlhší než tri alebo štyri mesiace, preto to zbytočne nekomplikuj. Táto láska má existovať iba počas leta, tak ju nasilu nepredlžuj a nesnaž sa o to, aby trvala dlhšie.

Pár na pláži sa prechádza
zdroj: Pexels/RODNAE Productions

Ak sa stane, že ti letná láska prerastie cez hlavu, spomeň si na to, prečo si s ňou začala. Možno si chcela zažiť niečo nové, zabaviť sa, užiť si pár horúcich chvíľ v posteli, mať s kým stráviť leto alebo si len chcela mať niekoho, komu by si sa zdôverovala so svojimi pocitmi.

Rozhodne to však nemal byť niekto, kto pohltí celú tvoju myseľ a získa tvoje srdce. Už sme ti zhrnuli všetky nevýhodný letnej lásky, preto by si nemala riskovať hlbšie zamilovanie.

Keď začnú opadávať listy zo stromov, pochopíš, aká veľká to bola chyba, že si letnú lásku nechala, aby ti prerástla cez hlavu.

Pár leží v tráve
zdroj: Pexels/Алекке Блажин

Musíš ju pustiť a bude ťa to bolieť viac než rozchod s dlhoročným partnerom. A vieš prečo? Lebo letná láska je krásna. Je vášnivá, dobrodružná, vždy pripravená oddať sa ti, plná nepoznaných vecí a skrytých túžob po horúcich bozkoch. Práve preto by si si ju mala iba užiť a nechať ju ísť. Veď spomienky ti zostanú celý život, nemusíš sa báť, že by si na niečo zabudla.

Inak to budú veľmi nepríjemné spomienky. Plné plaču, zúfalstva, samoty a zlej nálady. Ak to nechceš dopustiť, nastav si počas letného romániku hranice, ktoré ti pomôžu udržiavať váš vzťah čistý. Mala by si si s partnerom stanoviť pravidlá, ktoré neprekročíte, aby ste sa vyhli bolestivému trápeniu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating