žena

Strelec

Týždenný horoskop hovorí, že čo sa pocitov týka, nemáš pred sebou najšťastnejšie obdobie. Opozícia Venuše prináša napätie a problémy vo vzťahu, ktorým si sa dlho vyhýbala. Neboj sa otvoriť srdce a byť úprimná k svojmu partnerovi. Aj keď sa mu nebude páčiť, čo mu chceš povedať, budeš sa cítiť úprimnejšie a pokojnejšie sama so sebou. Zmeny sú vo vzduchu. Nervózny Mesiac očakávaj medzi štvrtkom a piatkom.

Tvojím šťastným dňom je sobota.

Kozorožec

Tvoj týždeň začína v pondelok krásnou mesačnou konjunkciou, ktorá je pripravená priniesť ti šťastie. Merkúr je tiež na tvojej strane a ak čakáš na nejakú odpoveď v práci alebo potvrdenie, môže prísť už čoskoro. Šťastný Mesiac ti bude svietiť aj vo štvrtok a piatok. Niektoré rodinné hádky očakávaj medzi sobotou a nedeľou.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Žena s kvetmi miluje život
zdroj: Pexels/Monica Turlui

Vodnár

Okrem nervózneho Merkúra je tvoja obloha opäť priaznivá. Príležitosti, ktoré si premeškala v prvej časti roka, sa teraz objavia vďaka priazni Jupitera a všetky budú využité. V utorok a stredu bude v tvojom znamení žiariť krásny Mesiac, ktorý ti prinesie nádherné emócie. Priaznivá Venuša ti pomôže otvorene komunikovať s partnerom a vyriešiť problém, ktorý je tvojmu srdcu blízky.

Tvoje šťastné dni sú utorok a streda.

Ryby

Prechod Venuše, Slnka a Jupitera v „nepriateľskom“ znamení Blížencov by ti mohol počas najbližších dní priniesť veľa dôvodov na stres do profesionálneho, tak i sentimentálneho života. Každá prekážka, s ktorou sa stretneš, ti však pomôže sústrediť sa na to, čo chceš a koho skutočne vo svojom živote potrebuješ. Stav všetko na šťastné dni, kedy bude v konjunkcii svietiť Mesiac a môžu prísť dobré správy.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop