Photo by Drew Hays on Unsplash.com

Prelietavého muža by nechcela mať žiadna žena. Ak sa mu aj ty chceš vyhnúť, prečítaj si nižšie, v akých znameniach sa rodia títo muži a daj si na nich pozor.

Blíženci

Muž v tomto znamení je často nepredvídateľný, pretože nikdy nevieš, akú náladu bude mať. Dokáže ťa veľmi milovať, no rovnako veľmi ťa vie nenávidieť. Musíš byť pri ňom opatrná a radšej si s ním nič nezačínaj, ak nechceš skončiť v toxickom vzťahu. Jeho vzťahy sú plné lásky, ale aj osočovania, ovládania a manipulácie. Záleží na tom, akú má náladu. Rozhodne však prevláda negatívna nálada, preto by si si ho nemala pustiť do života.

zdroj: Pexels/Gui Vergouwen

Rak

Tento muž ťa bude stáť najviac energie. Vyžaduje pozornosť a keď ju nemá, nie je pre neho problém ísť za inou ženou, aby mu vyhovela v jeho požiadavkách. Nevie zostať verný jednej žene, pretože ho vždy láka zakázané ovocie. Na ženine city neberie ohľad, pretože je sebec. Nevie si ju vážiť, preto by si si s ním nemala nič začínať – zoberie ti všetky predstavy, ktoré si o peknom vzťahu mala.

Lev

Muž v tomto znamení túži po tom, aby sa svet točil okolo neho. Myslí si, že môže mať každú ženu na svete. Rád sa s nimi stretáva, flirtuje a miluje. Na to, aby bol šťastný, potrebuje mať viac žien, nie len jednu. Býva často odcudzovaný za to, ako sa k nim správa, no jemu to vyhovuje. Aj keď vie, že možno skončí sám, nehodlá s tým prestať.

zdroj: Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

Váhy

Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, stojí na životnom rázcestí. Celý život hľadá rovnováhu a keď je z toho už unavený, ľahne si do postele ku neznámej žene. Nezáleží mu na tom, kto tá žena je, pretože to neberie vážne. Pre neho je vernosť cudzie slovo a vôbec nevie, prečo by mal dodržiavať určité pravidlá. Z toho dôvodu mu všetky vzťahy stroskotajú a žiaden nevydrží dlhšie, než pár mesiacov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy