instagram/couple

Tak to v živote chodí. Muž si nás vytipuje a snaží sa nás zviesť len preto, pretože dostal chuť. A čo vzťah? Od toho ruky preč. Lenže predtým, ako dostane to, čo chce, klame, zavádza a sľubuje hory doly, jednoducho samé nemožnosti. Ale my predsa nechceme byť „jednohubky“! Tak ako zistiť, o čo mu v skutočnosti ide? Prinášame ti skvelé tipy, ktoré ti pomôžu zistiť, aké úmysly s tebou má.

Podozrivé by ti malo byť, prečo ťa nechce zoznámiť s jeho kamarátmi. Opýtala si sa jeho na to? No nech ti odpovedal čokoľvek, je to s veľkou pravdepodobnosťou preto, pretože nechce, aby si bola súčasťou jeho života. Lebo mu na tebe nezáleží. Ide mu len o pobavenie a tvoje telo.

Pretože keby bolo tomu inak, chcel, aby si bola súčasť všetkého, čo sa týka jeho. Záležalo by mu na tom. Pri vašej vzájomnej komunikácii mu nejde o detaily. Nezaujíma ho tvoja rodina, nepýta sa na nich a viacmenej s tebou chce len preberať „horúce“ témy a pokiaľ sa nechytáš na jeho nôtu, iskrenie sa akosi stráca.

Všíma si to, ako vyzeráš, teda tvoju fyzickú stránku. Lichotí ti, aká si krásna, aké máš krásne telo, ale tvoju osobnosť prehliada. To robia muži, keď im ide len o jedno. Ženu, ktorú chce na vážnu známosť, všíma si viac ako len telo. Lebo v nej vidí budúcnosť, rodinu. Začni si všíma i to, či ti odpovedá na tvoje otázky a či sa vyhýba odpovediam.

Ak veľmi o sebe nechce hovoriť alebo sa to snaží obaliť, tiež tu niečo nie je v poriadku. Každopádne, ak sa stále trápiš, prečo si ešte nestretla muža, ktorý by mal o teba reálny záujem, hlavu hore. Láska je nevyspytateľná a ukáže sa vtedy, keď to čakáme najmenej. Do tej doby, kým sa tak stane, pracuj na sebe, staraj sa o seba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating