Photo by Elyssa Zornes on Unsplash.com

Prichádza posledný letný mesiac a s ním aj veľa nových zážitkov. Akých? To sa dozvieš práve tu.

Baran

V tomto mesiaci sa budeš zameriavať na to, aby si bola v psychickej pohode. Zažila si odchody osôb, na ktorých ti záležalo a nechalo to na tebe veľa stôp.

Býk

Počas augusta sa pretvoria tvoje sny do reality. Rada snívaš a vždy ti niekto povie, že sa ti to nepodarí splniť. V auguste všetkých prekvapíš.

Blíženci

V auguste sa naučíš hovoriť „nie“. Zistíš, že to neznamená nič zlé, naopak, naučíš ľudí, že majú mať pred tebou rešpekt a chápať tvoje rozhodnutia.

Rak

V tomto mesiaci začneš veľa objavovať. Zažiješ nové dobrodružstvá a budeš si užívať život naplno. Všetkého, čoho sa chytíš sa ti podarí a budeš cítiť radosť.

Lev

Počas augusta budeš pracovať tvrdo, no musíš si dávať pozor na to, aby si nevyhorela. Chceš mať veľa financií, no tie ti zdravie nevrátia.

Panna

Priprav sa na to, že sa nebudeš o nič starať. Budeš si konečne užívať leto tak ako sa patrí. Bude plné lásky, budeš mať veľa energie a nočných výletov do neznáma.

Váhy

V auguste zistíš, kto sú tvoji praví kamaráti a kto sa iba tak tváril. Všetkých toxických ľudí opustíš a necháš si pri sebe len tých dobrých.

Škorpión

V tomto mesiaci sa poučíš z minulosti. Ak si zažila rozchod, tak zistíš, akého muža už v živote nechceš. Ak si zažila rodinné problémy, tak sa naučíš ako ich vyriešiť.

Strelec

V auguste si veľa poplačeš. Niečo ti nevyjde podľa tvojich predstáv a tvoje emócie sa nejako von dostať musia. No koniec leta si spríjemníš dovolenkou, na ktorú viac nezabudneš.

Kozorožec

V tomto mesiaci nájdeš niekoho, kto bude stále pri tebe ako opora. Môže to byť nový priateľ, kamarát alebo kolega. V každom prípade ťa táto osoba veľmi milo prekvapí.

Vodnár

Budeš sa cítiť plná energie, no nebudeš mať náladu na nič iné, než byť doma. Zameriaš sa na svoje duševné blaho a prinesie ti to veľa nových nápadov.

Ryby

Počas tohto mesiaca uvidíš skutočnú hodnotu ľudí, ktorí sú pri tebe. Vždy si si ich vážila, no teraz to dáš viac najavo, než kedysi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife