Prečítaj si, čo si pre teba prichystali hviezdy na tento týždeň od 26.7 do 1. augusta 2021. Povýšia ťa v práci? 

Baran

Čaká ťa príjemný týždeň. Všetko sa bude vyvíjať v najlepšom poriadku a podľa tvojich predstáv. V práci ťa poteší pochvala od šéfa a konečne si prídeš na reč aj s kolegami, s ktorými to doteraz škrípalo a veľmi si s nimi nevychádzala.

Doma ťa nečakajú žiadne hádky, nebude na ne žiadny dôvod. Koncom týždňa si pre teba hviezdy pripravili nečakané rande plné iskrenia a teší sa na vaše spoločne strávené chvíle.

Býk

Tento týždeň by si si mala ujasniť, čo ďalej. Skús sa na pracovné konflikty pozrieť z druhej strany a neber si ich osobne. Čo ak tvoji momentálni neprajníci prežívajú náročné obdobie?

Rodine už dlhšie chýbaš a ani v partnerskom vzťahu to nevyzerá najlepšie. Pokús sa nasledujúce obdobie sústrediť viac na medziľudské vzťahy. Neustále naháňanie sa ťa oberá o to najvzácnejšie.

Blíženci

Aj postavenie hviezd súvisí s tým, ako sa cítiš. Tvoje vyčerpanie vyústi najmä v strede týždňa. Potrebuješ voľno. Neboj sa a podeľ sa o svoje pocity s tvojím nadriadeným. Pomôže ti.

Pre nezadané, tento týždeň prinesie množstvo stretnutí, nezáväzných flirtov a zábavu. Len pozor, aby to ostalo v rámci hraníc. Minulosť človeka vie veľmi rýchlo dobehnúť. Nech to nie je tvoj prípad.

Rak

V práci očakávaj náročné a stresujúce úlohy, no aj chaos. Máš pred sebou naozaj zložité pracovné dni, ktoré však zvládneš, pokiaľ nestratíš nervy a vydržíš to. Vďaka tomu sa ti dostane kus sladkého ovocia.

Teš sa z každého momentu, ktorý môžeš prežiť v kruhu milovaných osôb. Partner ťa dokonca prekvapí niečím veľmi milým. Čo sa týka tvojho osobného života, vyzerá to na dobrej ceste.

Lev

Tvoj týždeň je stvorený na nové príležitosti či povýšenie v práci. Stačí, ak sa budeš snažiť a nebudeš podceňovať povinnosti, ktoré máš splniť. Už dlhšie sa šepká, že to miesto dostaneš ty.

Nedaj si pokaziť náladu nikým, aj keby začali okolo teba mudrovať. V priebehu týždňa si nájdi čas na rodinu a priateľov. Koncom týždňa sa dozvieš radostnú správu. Skutočne ťa to poteší a nakopne.

Panna

Prepadáš do smútku, pretože sa ti nedarí v práci. Je to len chvíľkové obdobie a mnohí to prežívajú tiež, ale nebude to trvať dlho. Potom sa opäť na teba usmeje šťastie a tvoje výkony sa zlepšia. Ešte nie je nič stratené.

Máš v tom jasno, len realita je stále iná. Pocit samoty je normálny, ale netlač na pílu. Flirty, z ktorých aj tak nebude nič, nie sú pre teba a mala by si sa im vyhýbať. I keď sa budú už v pondelok na teba sypať.

Váhy

Pred tebou perfektné dni, ktoré prežiješ práve v práci. Bude sa ti dariť a dokonca prežiješ zaujímavé momenty s kolegami. Budete si mať čo povedať a práca ti tak pôjde od ruky.

Lenže v ľúbostnom živote to už také ružové nebude. Obavy zo vzťahu či vôbec ešte vydrží sú na mieste. Už vo štvrtok ale prídeš na odpovede. Prídu zo strany partnera, ktorý ti dá pár návrhov. V pokoji si to prejdite.

Škorpión

Tvoje finančné problémy sa tento týždeň zázrakom vyriešia. Možno práve tebe zvýšia plat. No mala by si sa naučiť neutrácať za každú vec, ktorá ti padne do očí. Oberá ťa to o úspory.

Bezhlavé stretnutia by sa ti v najbližších dňoch mohli vypomstiť. Niekto sa do teba zahladí, lenže on to bude brať vážne. Buď vždy úprimná. Ak to nie je tvoj typ, nepúšťaj sa do toho.

Strelec

Snaž sa „nakaziť“ tvojím optimizmom aj okolie. Hlavne v práci, kde je v poslednom čase dusná atmosféra. Máš vyše hlavy úloh a nevieš, do čoho sa máš pustiť najskôr. Zameraj sa na to dôležitejšie.

Môžu sa ti splniť všetky sny, pokiaľ to dovolíš. Niekedy v utorok alebo stredu spoznáš veľmi príjemného človeka. Navrhni mu, nech niekde spolu zájdete. Čo ty vieš, kde vás to posunie.

Kozorožec

Stres v práci, ktorý na teba číha, zvládneš a potom ťa už budú čakať len pokojné dni. Pozorne sleduj dianie, aby ti nič podstatné neušlo. Nie všetky informácie sa ti dostávajú.

Priateľov delíš na tých, s ktorými sa dobre cítiš a tých, ktorých ľutuješ. Položila si si otázku, prečo to vlastne robíš? Ak niekoho vnímaš len preto, že k nemu aktuálne pociťuješ ľútosť, nerob to.

Vodnár

Tvoj týždeň bude plný zaujímavých situácií a zvláštnych ponúk, hlavne čo sa týka práce. Všetko záleží len na tebe, či budú negatívne alebo pozitívne. Vyberaj rozumom a nechaj si aj poradiť, ak bude treba.

V citovej oblasti sa nič nezmení. Ešte neprišiel čas na prevratné zmeny. Sem tam sa prihodí nečakaný flirt, ale neber to vážne. Len ako spríjemnenie chvíle. Neviaž sa, mohla by si sa popáliť.

Ryby

Falošný kolega je ako tieň, ktorého sa nedá zbaviť. Do konfliktu sa dostanete niekedy v priebehu týždňa. Nesnaž sa ho presvedčiť len o svojej pravde. Skôr si ho skús vypočuť a až potom reaguj. Vtedy máš šancu zahnať problémy.

Stále pochybuješ, či si s tým správnym. To zistíš, len načúvaj svoje srdce. Veď on ťa už presvedčí, lebo koncom týždňa ťa prekvapí. Bude to skvelá príležitosť spoznať ho viac. Pomôže ti to rozhodnúť sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.