Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pred nami je ďalší nový týždeň a s ním aj veľkonočné sviatky, ktoré nám doprajú aj voľné dni. Týždenný horoskop hovorí, že niektoré čakajú prekážky v práci, iné zas veľmi dobré správy. Pozor si treba dávať aj na svoje zdravie a dopriať telu to, čo potrebuje. Aké dni čakajú teba?

Týždenný horoskop na týždeň

Baran

Tento týždeň ťa čaká veľa skvelých príležitostí vo viacerých smeroch. Dosahovať sa ti budú omnoho ľahšie aj tvoje ciele. Na pracovisku ťa však čakajú dva mimoriadne stresujúce dni.

Horoskop hovorí o strede a štvrtku, ktoré ti prinesú nejaké prekážky. Pokiaľ máš alergiu, rátaj so silnejšou nádchou.

Tvoje šťastné dni prídu v pondelok a utorok.

Býk

Dnešným dňom s pre teba začína šťastné obdobie ako na profesionálnej úrovni, tak i tej sentimentálnej. Nebude tak núdza o nové a zaujímavé stretnutia a nezadané tak môžu spoznať niekoho veľmi výnimočného.

Trochu viac stresu a únavy môžeš pocítiť cez víkend. Ak máš rada pohyb, určite sa ho nevzdávaj. Napomáha ti udržiavať si zdravú kondíciu.

Šťastné dni ťa čakajú v pondelok, utorok, stredupiatok.

Muž a žena vo vzťahu
zdroj: Pexels/Patricia Luquet

Blíženci

Tvoj týždeň začne dvoma nepriaznivými dňami. Medzi pondelkom a utorkom sa ti niečo nepodarí tak, ako by si to očakávala. Nerob si však z toho ťažkú hlavu, bude to len obdobné.

Čaká ťa veľký a dlhodobý úspech, v práci môžu prísť dobré správy. V prvej časti týždňa s a priprav na nejaké diskusie s partnerom. Potrápi ťa aj jarná únava.

Šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Rak

Už od začiatku týždňa sa ti bude naskytať mnoho nových príležitostí, určite ich využi vo svoj prospech. Pokiaľ bola na pracovisku situácia napätá, zlepší sa, avšak úplne upokojenie príde až neskôr.

Počas víkendu očakávaj veľmi krásne a romantické chvíle so svojou polovičkou. Nezabúdaj na pravidelný, pitný režim, mohla by ťa viac pobolievať hlava.

Tvoje šťastné dni očakávaj v piatok a cez víkend.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy