Lev

Tento týždeň ťa môžu potrápiť nejaké drobné prekážky, predovšetkým v profesionálnej oblasti. Hviezdy ťa však ochránia a zaručia ti v závere zaslúžené víťazstvo.

Opatrnejšia buď počas víkendu, ktorý ti môže priniesť stresujúce situácie a vzniknúť môžu aj rodinné diskusie. Dopraj svojmu telu viac pohybu, po zimnom období ho potrebuje.

Tvoje šťastné dni budú vo štvrtok a piatok.

Panna

Nový týždeň pre teba začína veľmi šťastne a spokojne. Okrem toho na teba čaká niekoľko skvelých príležitostí v súkromí, ale aj profesionálnej oblasti. Venuša ťa chráni v láske, preto sa môžeš tešiť na romantické chvíle so svojou polovičkou.

V prípade, že single, čakajú ťa nové stretnutia. Je na čase, aby si si dopriala jarný detox a to v podobe ľahšej stravy.

Šťastné dni očakávaj v pondelok a utorok.

žena
zdroj: Pexels/Карина Каржавина

Váhy

Už od dnešného dňa sa začneš cítiť omnoho lepšie a ľahšie. Pokiaľ však budeš hľadať pokoj v práci, ešte si počkáš. V súkromí ti hviezdy prajú a dodajú ti mnoho energie aj do partnerského života.

Väčší pozor si však dávaj na chrbát a chrbticu, potrápiť ťa môžu intenzívnejšie bolesti. Skús ich eliminovať cvičením.

Medzi tvoje šťastné dni bude patriť pondelok a streda.

Škorpión

Týmto týždňom pre teba začína ťažšie obdobie a to najmä v pracovnej oblasti, kde budeš musieť prekonať viacero prekážok. Týždenný horoskop hovorí, že súvisieť budú predovšetkým so vzťahmi s nadriadeným a kolegami.

Všetko však zvládneš, preto sa ničoho neobávaj. Očakávaj však romantický víkend so svojou polovičkou. Potrápiť ťa môže nádcha, spojená s alergiou.

Tvoje šťastné dni budú v piatok a cez víkend.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy