žena

Lev

Týždenný horoskop je pre tvoje znamenie veľmi štedrý. Hviezdy sú späť, aby osvetlili tvoju cestu a taktiež si v skvelej fyzickej aj psychickej kondícii. Vyzbrojená si tiež nadšením a túžbou robiť to, čo máš už dlhšie vo svojej mysli. Môže ísť o nejaký projekt, na ktorom ti veľmi záleží a plánuješ na ňom tvrdo pracovať. Choď plnou rýchlosťou vpred, zaslúžiš si to.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok, streda a piatok.

Panna

Po týždňoch, ktoré boli pre teba trochu komplikované, sa pomaly vraciaš, aby si znovu získala jasnosť a pokoj. Je možné, že si bola ponorená do zmätku, ktorý ti nedovolil vidieť veci jasne. To spôsobilo ďalšie problémy a napätie s kolegami v práci aj všeobecnú nedôveru v tvojom blízkom prostredí. Budúco-týždňové hviezdy ťa vnímajú pripravenú znovu a bez námahy vybudovať to, čo sa pokazilo v posledných týždňoch.

Šťastné dni očakávaj počas stredy a piatku.

Najlepšie leto
zdroj: Pexels/Dasha Mak

Váhy

Na tvojej astrálnej oblohe sú aj počas budúceho týždňa naďalej viditeľné záblesky a blesky. Nemaj však strach, pretože bezpečný prístav je stále bližšie ako táto emocionálna búrka, ktorou prechádzaš. Umožní ti to vidieť veci úplne inak. Je potrebné, aby si si uvedomila, že aj menej príjemné chvíle majú v našom živote istý význam. Jediný spôsob, ako z toho vyjsť bez ujmy je zostať pokojnou a čerpať zo svojich veľkých zdrojov porozumenia či diplomacie. Už o niekoľko dní aj k tebe príde jar, ktorá je časom znovuzrodenia.

Tvoj šťastný deň je sobota.

Škorpión

Drsnosť planéty Mars ťa tlačí vpred a dáva ti všetku energiu, ktorú potrebuješ na to, aby si zažiarila. Už nejaký čas sa snažíš o lepšie profesionálne uspokojenie a teraz by sa tvoje ambície mohli naplniť. Je však dôležité, aby si vynaložila dostatočné úsilie. Buď pripravená kráčať a získať to, čo si skutočne zaslúžiš. Hviezdy sú ti veľmi príjemne naklonené, bola by škoda nevyužiť ich krásnu priazeň.

Šťastné dni očakávaj v utorok a stredu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop