1, Býk je jeden z najvernejších partnerov, ktorý očakáva, že jeho partnerom bude obetavý človek, ktorý je taktiež verný. Akonáhle si človek v znamení Býka vyberie svojho partnera, berie ho ako niekoho, s kým môže rátať aj do budúcna.

2, Býci sú veľkí milovníci, ktorí považujú lásku za zmysel života, a tak sa nemusíš báť, že by sa nezaujímali o to, ako sa ten druhý cíti vo vzťahu alebo že by do toho nedávali všetko.

3, Človek v znamení Býka je veľmi starostlivý a taktiež bude podporovať tvoje sny a plány, preto sa nemusíš báť, že by ťa nejako obmedzoval. Práve naopak, rešpektuje aj tvoj osobný život a je veľmi šťastný z úspechov svojho partnera.

4, Od svojich partnerov očakávajú, že budú takisto zhovievaví a na rovnakej vlne. Taktiež očakávajú, že budú mať podobné názory a hodnoty, ktorých sa budú držať.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

5, Od vzťahu s Býkom môžeš očakávať krásne víkendy v prírode, večere v posteli pri obľúbenom filme a krásne zážitky, kedy si uvedomíš, že láska je skutočne skvelá.

6, Býci milujú dobré jedlo a preto ak ich chceš zaujať, rozhodne zvoľ dobrú reštauráciu alebo navar niečo sama, ver mi, že to veľmi ocenia!

7, Býci sú najlepší partneri z celého zverokruhu. Sú láskaví, lojálni, inteligentní a ak milujú, milujú naplno.

8, Nemajú radi hádky, preto ak chceš niečo vyriešiť, nechoď na to s krikom, ale normálne sa o tom s ním porozprávaj.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.