Pexels/BARBARA RIBEIRO

Znie to ako z filmu. Láska na prvý pohľad. V niektorých prípadoch je to tá osudová, v iných naopak prekliatie.

Totižto existujú ľudia, ktorí majú akosi slabosť na vzťahy a vedia sa bláznivo zahľadieť do človeka, ktorý je k nim napríklad veľmi milý alebo ich extréme fyzicky priťahuje. Ich najväčším problémom je, že len ťažko vedia rozlíšiť zamilovanie od pobláznenia. Potom sa zbytočne trápia a majú oči len pre plač. Do vzťahov vstupujú bezhlavo a až časom zistia, že to bola chyba.

Panna

Panna sa vie veľmi rýchlo „zaľúbiť“ a potom vie ťažko stráviť krutú pravdu o tom, že druhá strana to tak nevníma ako ona, ba čo horšie, keď sa dajú do vzťahu a zistia, že to nemá zmysel. Tento problém možno vzniká preto, že síce sa tvári navonok ako nedobytná osoba, ale vo vnútri je to stvorenie túžiace po láske.

Hľadá, hľadá, hľadá a keď sa objaví niekto, kto jej padol do oka, už sníva o kadečom, ale predčasne. Láska je krásna, ale nie s nesprávnou osobou.

Býk

Ani Býk svojím spôsobom nezaostáva za Pannou. Tiež ho možno zaradiť medzi tie znamenia zverokruhu, ktoré tak veľmi túžia po láske, že ju vidia všade na každom kroku.

Síce je naozaj krásne vnútro Býka, pretože je plné emócií, pocitov a nehy, ale zároveň to vie byť aj jeho záhuba. Bezhlavo sa púšťa do zväzku. Svojej polovičke sa oddá naplno, ale vo vnútri je nešťastný.

Váhy

Posledné znamenie zverokruhu, ktoré možno sem zaradiť, sú Váhy. Takisto sa dokážu zaľúbiť na prvý pohľad a dokonca s tou osobou chcú aj ostať.

Niekedy, keď sa takto „bezhlavo“ vrhnú do vzťahu, sa môže stať, že to budú časom ľutovať. Lebo zistia, že to nakoniec nebol ten pravý. Ale ako od toho odstúpiť? To je na dlhšiu debatu, pretože city sú zložitá vec a nikdy nevieme, ako to môže dopadnúť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy