Priateľstvo je veľmi vzácne a nájsť dobrého priateľa je na nezaplatenie. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať kombinácie znamení, ktoré vedia vytvoriť to najsilnejšie priateľstvo. Týchto ľudí nerozdelí nič a kamarátstvo im vydrží dlhé roky.

Váhy + Ryby

Človek v znamení Váh je veľmi dobrý poslucháč, preto sa na neho človek v znamení Rýb môže spoľahnúť. Keď sa stretnú, väčšinou riešia problémy, ktoré sa im stali a rozprávajú sa o šťastných okamihoch, ktoré zažili. Tento človek vie Ryby upokojiť, zbaviť ich stresu a nikdy nezneužije citlivé informácie. Človek v znamení Rýb je schopný urobiť všetko, aby svojmu priateľovi pomohol. Chápe, že má viac dávať, než prijímať.

Blíženci + Lev

Človek Blíženec má veľa priateľov, pretože je otvorený a veľmi spoločenský. S Levom sú si dosť podobní, pretože aj Lev má rád spoločnosť. Blíženec vie Levovi vždy pomôcť ohľadne jeho pocitov, čo Lev oceňuje, pretože je často neistý. Lev urobí pre Blíženca čokoľvek, no musí si byť istý, že ho Blíženec nikdy neopustí. Aj keď má Lev veľa priateľov, najviac si rozumie s Blížencom.

Škorpión + Býk

Človek v znamení Škorpióna si dáva pozor na to, s kým sa priatelí. Rozlišuje medzi spolužiakom a blízkym priateľom. Býk si môže byť istý, že ak sa mu Škorpión začne zdôverovať, verí mu a pokladá ho za čestného človeka. Patrí do jeho blízkych priateľov. Býkove priateľstvo je tiež veľmi vzácne, pretože má radšej samotu, než spoločnosť. Priateľov si dôsledne vyberá. Tieto znamenia tvoria ideálnu kombináciu, pretože si vedia dať navzájom priestor, no aj po dlhom čase cítia, že sa medzi nimi nič nezmenilo.

Panna + Kozorožec

Človek, ktorý sa narodil v znamení Panny, je opatrný. Dáva si pozor na to, čo pred druhými hovorí, pretože sa mu neraz stalo, že informácie sa dostali k zlej osobe. Poučil sa a ako priateľ je veľmi schopný a spoľahlivý. Ku Kozorožcovi sa hodí, pretože ten je ako človek veľmi vážny a všetko berie doslovne. Perfekcionizmus Panny ho nevystraší, je tolerantný a zodpovedný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.