Vzťahy sú krásna vec. No krásne veci si vyžadujú trpezlivosť a niekedy aj bolia. Tu nájdeš veci, ktorých sa boja jednotlivé znamenia, keď vstupujú do vzťahu.

Baran

Bojíš sa toho, či ti tvoj partner bude dôverovať. V minulosti si sa stretla s tým, že tvoj partner mal neustálu potrebu ťa kontrolovať a vôbec ti neveril.

Býk

Bojíš sa, či ťa tvoj partner bude ľúbiť, keď budeš sama sebou. Vieš, že by si taká mala byť za každých okolností, no myslíš si, že ho odstraší tvoja detinská stránka, ktorú niekedy máš.

Blíženci

Bojíš sa, že svojho partnera začneš nudiť. Nenávidíš stereotyp, no máš pocit, že tam skĺznete.

Rak

Bojíš sa, že tvoj partner nevydrží tvoje nálady. Striedaš ich jednu za druhou a niekedy ani ty sama nevieš, ako sa budeš cítiť o hodinu. Je to pre teba veľmi vyčerpávajúce, no zvykla si si. Horšie je na tom tvoj potenciálny partner.

Lev

Bojíš sa, že tvoj partner sa pri tebe bude cítiť menejcenný. V žiadnom prípade to nedávaš nikdy najavo (aspoň nie úmyselne), no napriek tomu vieš, že sa tak niekedy začína cítiť a nevieš čo s tým.

Panna

Bojíš sa, že tvoj partner bude veľký „bordelár“. Máš v sebe chaos, no napriek tomu si snažíš domácnosť udržiavať v poriadku. Máš strach z toho, že ak by ste spolu bývali, poriadok by sa stratil.

Váhy

Bojíš sa, či bude chcieť byť tvoj partner s tebou, aj keď to bude zlé. V dobrom to predsa vydrží každý, no čo sa stane ak sa začnete hádať? Veríš v to, že ťa neopustí.

Škorpión

Bojíš sa, že budeš pre svojho partnera príliš. Dávaš najavo svoje emócie viac, než väčšina ľudí. Obávaš sa toho, či to tvoj priateľ zvládne.

Strelec

Bojíš sa toho, či tvoj priateľ prijme tvoju rodinu. Vieš, že každá rodina je svojim spôsobom divná, no tvoja je ešte viac.

Kozorožec

Bojíš sa, že ťa bude chcieť tvoj priateľ zmeniť. V žiadnom prípade by si to nechcela, no tušíš, že viac vecí na tebe mu prekáža.

Vodnár

Bojíš sa, že ťa nebude rešpektovať. Sama o sebe vieš, že máš názory iné ako väčšina ľudí. Si neistá v tom, ako na ne bude reagovať.

Ryby

Bojíš sa toho, že sa na neho veľmi pripútaš. Si emocionálne nestabilná a vieš dať každého na piedestál.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.