Ako odísť zo vzťahu

Odísť zo vzťahu je veľmi náročné a nezáleží na tom, že už to medzi vami dlhší čas nefunguje. Pre niektoré znamenia zverokruhu to je ešte náročnejšie, pretože im to povaha a osobnosť nedovoľujú. Stále čakajú na zázrak alebo že sa to všetko zmení a opäť budú ten najšťastnejší pár na svete.

Dávaj si na takéto vzťahy pozor, pretože mužom neraz vyhovuje starostlivosť zo strany ženy. V prvom rade by si mala myslieť na svoje vlastné šťastie a to, ako sa vo vzťahu skutočne cítiš.

Aj ty patríš k týmto pozitívne naladeným, ba až naivným znameniam? Tiež si nevieš predstaviť odísť zo vzťahu a ostať zrazu sama bez akejkoľvek podpory a pomoci? V tom prípade musíš byť jedno z týchto troch znamení.

Ryby

Žena v znamení Rýb je veľmi citlivá, romantická, ale zároveň aj zraniteľná. Neraz sa o nich hovorí, že majú zlaté srdce a odpustia všetko a každému. To isté platí aj vo vzťahu. Svojmu partnerovi prepáči každý nedostatok, pretože si ho stále idealizuje a vidí na ňom len to pekné. Alebo sa o to aspoň snaží.

Kvôli tomu prehliada skutočné problémy a to, že sa vo vzťahu trápi a nie je šťastná. Nechce si priznať, že by ju jej milovaný chcel sklamať alebo jej dokonca ublížiť. Nepáči sa jej predstava, že je iný, než si ho ona predstavuje, preto rozchod stále odkladá a čaká, že sa konečne zmení.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy